NSK İş Başvurusu

NSK’nın ilk temelleri 1965 yılında Nuri Özeçoğlu tarafından atılmıştır. O dönemlerde, Öznur Pres adı ile faaliyet göstererek, baskı ve metal üretimlerinin başlangıcını oluşturmuştur.

NSK sürekli büyüyerek ve gelişerek 1994 yılında önemli başarılara imza atmıştır. 1994 yılında Eskişehir Sanayi Bölgesine yerleşmiş ve üretim çalışmalarına burada devam etmiştir. Her zaman için gelişmiş bir vizyona sahip olarak sistemli hedeflerine paralel bir şekilde büyüme kaydetmiş ve gelişmiştir.

Üretim grafiğinin artan talebe uyumlu bir şekilde yükselmesi, kaliteli bir hizmet ve müşteri memnuniyetleriyle, başarı grafiği de devamlı bir yükselme kaydetmiştir.

NSK, 3.929 metre karelik bir kapalı bir alanda toplam 9.828 metre karelik bir bölgede hizmetinin başlangıcını döküm ve dövme ile sürdürmüştür. Sonrasında yine gelişerek 2006, 2009 ve 2011 yıllarında ek bir kaplama tesisleriyle iki katı büyümüştür. Bugün 20.000 metre karelik bir alanda faaliyet gösteren NSK, toplamda 40.000 metrelik bir alanda 3 ayrı tesiste hizmet vermektedir. Bu tesislerde; Polisaj, Döküm, Dövme, Kaplama, Montaj hizmetlerini sürdürerek, bugün dahi büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. 2000 yıllarında ise musluk vana ve armatürler ile, NSK tescilli markasıyla hizmetini genişletmiştir. İhracat konusunda da üretim yaptığı NSK Armatür ürünlerinin %50’sinden çok daha fazlasını 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Bu ülkeler içerisinde, Avrupa ülkeleri, Rusya, Çin, Kuzey Afrika ülkelerine kadar bir ihracat kapasitesine sahiptir.

NSK İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 24. Cadde No: 8 ESKİŞEHİR

Tel: +90 (222) 236 21 22
NSK Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NSK firmasında kariyer yapabilirsiniz. NSK insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. fatih anadol dedi ki:

    surıyeli olsak hemen alırsınız biz tc vatancaşı oldugumuz için kendi mileketimizde ac kalıyoruz yazık gunah deyilmi bizlere işe ihtiyacım var calısmak istiyorum lise mehzunum

  2. Fethullah dedi ki:

    Sizinle birlikte çalışmak istiyorum?

BİR YORUM YAZ