Npistanbul İş Başvurusu

Tam adı ile Nöropsikiyatri İstanbul Hastanesi olan, NPISTANBUL, Türkiye’de önemli işlere imza atmıştır. Türkiye’de kendi alanında ilk olma özelliğini taşıyarak, özel bir dal hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Sağlık hizmetindeki çalışmaları 7.000 m2 kapalı alanında; 50 yatak kapasiteli, Yoğun bakım odaları, Beyin Görüntüleme, Manyetik Uyarım Tedavisi, Uyku ve Toksikoloji Laboratuvarları, Nörobilim merkezi, Anestezili EKT gibi hizmetleri bulunan tam donanımlı ve teşekkürlü bir nöropsikiyatri hastanesidir. Türkiye’deki önemli hizmeti sayesinde, başarılı bir hizmet sağlamaktadır. Hastalarına en iyi şekilde karşılık vererek, beklentileri her zaman karşılayan ve memnun eden bir sistemi de bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul’da ilk yataklı çocuk psikiyatri hizmetini veren bir kuruluş olarak da, yenilikçi ve kaliteli hizmetini kanıtlamaktadır.

NPISTANBUL hastanesinin hizmetine ek olarak, acil psikiyatri hizmeti, psikoacil ambulans, düşünce teknolojisi ve beyin gibi pek çok yeniliği Türkiye’ye ilk kez kazandırmıştır. Bu gibi hizmetler sayesinde pek çok kişinin sorununa kendi alanında hizmet veren NPISTANBUL, ruh sağlığı konusunda önemli bir hizmet sağlamaktadır.

Geniş ve güçlü bir vizyona sahip olarak; İstanbul’da, Türkiye’de Balkanlarda ve Ortadoğu’da, ruh sağlığı ile ilgili tüm sorunlarda bilinen ve tanınan bir kuruluş olarak bilinmektir. Ayrıca Ruh sağlığı hizmetinde kolayca ulaşılabilirliği, kalite odaklı ve güven üzerine kurulan bir kuruluş olmak vardır. Hasta ve hasta yakınlarına memnuniyeti kazandırmakta bu vizyon değerleri içerisinde yer almaktadır.

Npistanbul İletişim Bilgileri
Adres; Saray Mah. Site Yolu No: 27 34768 Ümraniye / İSTANBUL

T: +90 216 418 15 00
F: +90 216 418 15 30
M: bilgi@npistanbul.com

Npistanbul Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Npistanbul firmasında kariyer yapabilirsiniz. Npistanbul insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ