Novartis İş Başvurusu

Novartis, dünya üzerinde sağlık hizmetleri alanında bir lider olarak kabul edilmektedir. 180’i aşan ülkede sağlık hizmetlerindeki faaliyeti ve bu ülkelerdeki 133 bin çalışanı ile, ilaç sektöründe önemli başarılar kazanmıştır.

Novartis merkezi İsviçre’nin Basel kentinde yer almaktadır. Ciba ve Sandoz’un 1996 yılında birleşmesiyle oluşan Novartis, bugün dünya üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. 2014 yılı kayıtlarında şirket cirosu 58 milyar USD olarak belirlemiştir.

Novartis sağlık alanında dünyanın en büyük Ar-Ge yatırımlarını yapan firmalardan bir tanesidir. Bunun için 9,9 milyar USD bütçeyi ayırarak, sağlık alanında gelişme, yenilik ve testler üzerinde yoğun bir süreci bulunmaktadır. Ayrıca sağlık alanında sürekli olarak teknolojik yatırımlar yapması, insan sağlığına iyi gelen etmenleri keşfetmesi ve yaşam kalitesini arttırmaya yönelik araştırmaları da sürekli olarak gündeminde yer alan konular içerisinde bulunmaktadır.

Novartis 280 akademik merkez ile iş birliği içerisinde 20 ülkede 120 biyoteknoloji ihtisas kuruluşu ve bunlara dahil olan Stanford ve MIT üniversiteleri ile ortak bir çalışma içerisindedir. Dünya üzerinde tartışmasız, biyoteknoloji de gen ve hücre tedavilerinde büyük bir gelişme, başarı ve adımlar kaydetmektedir.

Novartis 2015 yılında, Türkiye’deki 60. yılını kutlamıştır. Ayrıca Türkiye’de 2300’den fazla personeli kendi bünyesinde çalıştırmaktadır. Buna ek olarak 1 tanesi hammadde olmak üzere, 4 üretim tesisi bulunmaktadır. Türkiye’de ilaç sektöründe ve üretiminde lider firmalar içinde yer alır.

Novartis İletişim Bilgileri
Adres; Rüzgarlıbahçe Mah. Şehit Sinan Eroğlu Cad: No 6 34805 Kavacık – Beykoz – İstanbul

Novartis Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Novartis firmasında kariyer yapabilirsiniz. Novartis insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ