Nova Sünger İş Başvurusu

Nova sünger, Adapazarı’nda, 55.000 metre karesi kapalı olmak üzere 245.000 metre karelik alanda bir üretim faaliyetini sürdürmektedir. Üretim yapılan tesisler, son teknolojinin imkanları kullanılarak, tam otomasyonlu sistemler ile yürütülmektedir. Endüstrinin ihtiyaç duyduğu pek çok mamul ve yarı mamullerin üretimini yaparak, dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.

Yılda; 18 bin ton sünger, 40 bin ton çelik tel, 165 bin adet yay konstrüksiyonu, 8,500 ton yatak yayı üreterek kendi alanındaki başarısını kanıtlamaktadır. En son teknoloji kullanılarak, müşterilerin isteğine göre üretilen süngerlerden, çelik tel ve yay üretiminde ise, 48,500 ton üretim sağlamaktadır. Kaliteli üretimi ile Nova Sünger, dünyaya yaptığı ihraç ile de, sürekli olarak büyümekte ve genişlemektedir. Sahip olduğu değerler ve hizmet politikasında her zaman en iyisini vererek, başarılı bir üretim sağlamaktadır.

Misyon değerleri bakımından Nova Sünger, mamul ve yarı mamulleri üreterek, pazara sunma faaliyetinde, çevreyi ve insanı korumayı amaç edinir. Müşterilerin beklentilerine uygun olan, en son teknolojiyi ile kusursuz bir hizmet sunmaya dayalıdır. Bu nedenle misyon değerlerinde sektörel kalkınmayı da amaç edinerek, her zaman için yenilikçi bir hizmet anlayışını da benimsemektedir. Ayrıca Nova Sünger değerler bakımından, Saygı, Dürüstlük, İletişim, Mükemmellik kavramları ve hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerine uygun olarak bir hizmet vermektedir. Çevre ve insanı korumak anlamında da güçlü çalışmaları bulunmakta ve işini duyarlıkla sürdürmektedir.

Nova Sünger İletişim Bilgileri
Adres; Kozluk Mah. D-100 Yanyol No: 10 Pk; 77 Bekirpaşa / SAKARYA

Nova Sünger Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nova Sünger firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nova Sünger insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ