Nova Reklam İş Başvurusu

Nova reklam bugün, öncü markalarla çalışan ve küresel bir alanda hizmet veren marka olmaktadır. 1978 yılında ilk temellerini atarak 60 metre kare bir alanda üretim tesisi ile Nova Reklam, bugün 50,000 metre karelik bir alanda hizmet vermektedir. 50.000 metre karelik tesisi ise en son teknoloji ile donatılan, yenilikçi ve sistemli bir yapıya sahip olarak inşa edilmiştir.

Nova Reklam, çok küçük bir yapı ve hizmet ile adımlarını atmıştır. Fakat zamanla büyüyen talep, başarılı bir müşteri memnuniyeti ve emin adımlar sayesinde günümüzde küresel bir boyut kazanmıştır. Müşterilere verilen değer ve kalite ile gittikçe büyüyen talebe karşılık olarak Nova Reklam, daha kapsamlı bir yapıya sahip olarak genişlemiştir. Kaliteli çalışmaların neticesi olarak müşterilerden sürekli olarak artan talep ile paralel olarak 1996 yılında ilk mobilya üretim tesisini hayata geçirmiştir.

2002 yılında tam bir gelişmeyi Almanya’daki 32 adet AGIP benzin istasyonunun dönüştürüleceği proje ile sağlayan Nova Reklam, roll-out projesine imza atmıştır. Ardından İsrail’de 270 Paz benzi istasyonu çalışmaları takip etmiştir. Gittikçe büyümenin yaşanması, 2007 yılında sağlanmıştır. Opel’in tüm bayilerinin iç mekan mobilyalarını tedarik edeceği bir Opel SAPHIRE projesini gerçekleştirmeye hak kazanmıştır.

Nova küresel bir kimlik uygulama firması olarak hizmet vermektedir. Merkezi ise İstanbul’un doğu il sınırlarındaki Gebze’de yer almaktadır.

Nova Reklam İletişim Bilgileri
Adres; Pelitli Koyu Merkez Mah Pelitli Yolu Cad. No: 191 41400 / Gebze-Kocaeli

Nova Reklam Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nova Reklam firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nova Reklam insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ