Nortel Netaş İş Başvurusu

Netaş Telekomünikasyon A.Ş. ve bağlı ortaklıkları, haberleşme tesis ve teçhizatları üretimi ile bunların satışının yanında projenin kurulum aşamasındaki danışmanlığı, teknik destek sağlamak ve bakım onarım faaliyetleri, yönetim hizmetleri, bilgi merkezi hizmetleri, planlı dış kaynak kullanımı, uygulama aktiviteleri, iş sürekliliği ve entegre hizmetleri sunmak amacıyla oluşturulan bir sermaye şirketidir. İstanbul’da kurulmuştur.

Şirketin sermayesine doğrudan sahip olan kişiler; Türk Silahlı Güçlerini Güçlendirme Vakfı (%15.00), OEP RHEA Turkey Tech B.V. (%48.59), Halka açık (%36.42). Nortel Netaş, 4 Temmuz 2012 tarihinde Kazakistan’da bulunan Almaty bölgesinde, kaynaklarının tamamı kendisine ait olmaktadır. Nortel Netaş firması, İstanbul Deri ve Endüstri Serbest Bölgesi’nde çalışmada bulunmak üzere 9 Temmuz 1999 tarihinde bir şube açmıştır. 29 Eylül 1999 tarihinde ise Ticaret Sicili’ne kayıt ettirmiştir.

Bu grup, bilişim teknolojileri alanında aktif bir şekilde yaptığı yenilikçi, yaratıcı ve farklı çözümlerle, bulunduğu konumda ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılara ve bağlantısı olduğu kurumlara, değerlerini arttıracak aktif çözümler, sistemlerin birbirleriyle uyumunu ve teknoloji hizmetleri sunmakta olup, sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi kapasitesi ve güçlü deneyim anlayışıyla iş verimliliğine olan artışı sürdürmek için çalışmalarını sürdürmektedir. 45 yıllık deneyime sahip Netaş, bilişim alanında gerçekleştirdiği faaliyetlerini, güçlü bir bilgi beceri birikimine sahip ve yeni nesil teknolojilere tamamen hâkim ArGe biriminin üretime olan katkılarıyla sürdürmektedir. Nortel Netaş, ayrıca Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)’nin ihtiyaçlarını tam destekle karşılamak için oluşturulan ve savunmada iletişim ağının senkronizasyonun da önemli bir rol oynayan aktif bir şirkettir.

Nortel Netaş İletişim Bilgileri
Adres; Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı No:11 34912 Kurtköy-Pendik / İstanbulNortel Netaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nortel Netaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nortel Netaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ