Norm Civata İş Başvurusu

1973 yılında kurularak, çift vuruşlu özelliğine sahip bir set makinesi ile, cıvata üretimine başlamıştır. Zamanla kalite ve diğer gerekli çalışmalar neticesinde zamanla büyüyen Norm Civata, üretim haznesini ve kullandığı teknolojiyi de geliştirmiştir. 1994 yılında bugün hale devam etmekte olan en modern bir üretim tesisini kurarak cıvata üretimine devam etmektedir. Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Norm Civata’nın 1994 yılında kurulan tesisi, başarılı bir cıvata üretimini kalitesi standartlarına uygun olarak vermektedir. Bu sayede beklentilere uygun cıvata üretimi sağlanarak 6 kalite belgesine sahip olmuştur. Bu kalite belgelerine sahip olmasının en büyük nedeni, sürekli olarak başarı, kalite ve müşteri memnuniyetinden kaynaklanmaktadır. Başarılı bir şekilde sürdürülen norm civata üretiminde, ISO 9000-2000 olmak üzere; Q1, EN 14399:1 TS 16949:2002 gibi birçok önemli kalite esasına uygun olarak çalışmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olarak, sektöründe önce bir kurum niteliğini sürdürerek başarılı çalışmalarını en iyi bir sistem üzerinde sürdürmektedir. Bu sayede her yıl bir kademe daha büyüyerek, beklentilerine en iyi şekilde karşılamaktadır.

Norm Civata, yılda 80.000 üretim kapasitesine sahiptir. Yurt dışına önemli bir miktar ihracat yaparak ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Üretim kapasitesinin %40’ını Almanya, Fransa gibi birçok ülkeye ihraç ederek, Türkiye’nin en büyük cıvata üreticisi olma unvanını korumaktadır. Sürekli büyümesi ve yeni 6 istasyonu makineler ile, üretim kalitesini ve hacmini de genişletmiştir.

Norm Civata İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10007 Sok. No: 1 / 1 Çiğli, İzmir

 

 • Tel : + 90 232 376 76 10 (PBX)
 • E-posta:info@normcivata.com

 

Norm Civata Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Norm Civata firmasında kariyer yapabilirsiniz. Norm Civata insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. osmam Taşçı dedi ki:

  işsizim işe ihtiyacim var

 2. hakan ercoş dedi ki:

  ben hakan ercoş 15 yıl cıvata sektöründe çalıştım sorumluluk alırım 10 yıl kemal carfide 3 yıl obel cıvatada çalıştım cıvata sektörünün en büyüğü olan norm cıvatada çalışmak istiyorum. olumlu veya olumsuz bilgilendirmeniz ricasıyla…

 3. şafak bektas 0507 450 03 79 dedi ki:

  19 senedir soguk demirciyim usta ogretici belgeye sahibim arti EA 2 ehliyetimvar

 4. ismail dedi ki:

  meraba işsizim ihtiyacım var ne iş olursa yaparım

 5. MUSTAFA ALI GULSEN dedi ki:

  ıs arıyorum 6 7 aydır ısısım 05346754751

 6. Yaşar dedi ki:

  İş başvurusu

BİR YORUM YAZ