Nordwind İş Başvurusu

Dünya çapındaki büyük hedefleri ile faaliyet gösteren Nordwind, Rusya havayolu şirketleri arasında lider bir konumda yer almayı amaçlamaktadır. 11 ülkede ve 52 farklı şehirlerde hizmeti bulunan Norwind, müşterileri memnuniyeti için özel olarak çalışmaktadır. Beklentilere uygun olarak geliştirmiş olduğu yatırımlar, hizmet ve uçak filosu ile, uluslararası alanda geniş çapta bir havacılık hizmeti sunmaktadır.

2008 yılında 3 adet uçak ile hizmete başlayan Nordwind, kısa zamanda sürekli bir büyüme kaydederek hizmetini geliştirmiştir. Buna ek olarak 2009 yılında kitlesini ve hizmet alanını büyüterek 4 adet uçağı daha filosuna dahil etmiştir. Hizmeti her geçen gün daha büyüyen ve beklentileri en iyi şekilde karşılayan Nordwind, her zaman için daha doğrucu bir hedeflerin peşinden gitmektedir. Bu sayede hizmetini geliştirmekte ve müşterilerin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Düzenli bir büyümeyi 2008 yılından beri kaydeden Norwind, 2012 yılı itibariyle filosunu daha da genişletmiştir. Artan talebin ihtiyacını en doğru bir şekilde karşılamayı hedefleyerek, 18 uçak daha satın almıştır. 2014 yılında ise filosunu 20 adet uçakla zenginleştiren Nordwind, kaliteli bir uçuş hizmetini tüm uluslararası bir alandaki standartlara uygun olarak göstermektedir. Ayrıca 4.4 milyon yolcu taşıma kapasitesinde sağlayarak, kendi alanındaki başarısını bir kez daha göstermiştir. Her geçen gün büyüyen hizmeti ve 11 ülkeye sağladığı uçuş hizmeti ile, Nordwind, uluslararası taşımacılıkta önemli bir mevkiye yükselmiştir.

Nordwind İletişim Bilgileri
Adres; Dünya Ticaret Merkezi A3 Blok Kat:6 34149 Yeşilköy Bakırköy İstanbul

Nordwind Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nordwind firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nordwind insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ