Nordia Tekstil İş Başvurusu

Nordia Tekstil, merkezi İzmir / Gaziemir’de bulunan ve birçok firmayla çalışan bir tekstil firmasıdır. Nordia Tekstil, giyim eşyaları imalatı ve bu giyim eşyalarının toptan ticaretini yapan bir şirkettir. Bu şirket TOBB Sanayi Veritabanı’nda Rusya Federasyonu Yabancı Sermayeli Üretici Firmalar listesinde yer almaktadır. Rus tabanlı (Soley TextileGroup) olan bu şirket Ege Serbest Bölgesi’nde 4 bin metrekarelik alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretim tamamen ihracata yönelik gerçekleştirilmektedir. Dünya çapında yaklaşık 6 bin kişiye istihdam sağlayan Soley TextileGroup, İzmir Gaziemir’deki fabrikasında da 200 kişilik personeliyle üretime devam etmektedir.

Nordia Tekstil, tesislerinde Tişört, Bluz, Kazak, Hırka, Penyeve Ceket altına giyilebilecek giyim eşyası üreten bir tekstil şirketidir. Ürettiği yukarıda belirtilen imalatları dokuma, örgü veya tığ işleme teknikleriyle profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Nordia Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Nilüfer Sokak No:20 Ege Serbest Bölgesi Gaziemir İzmir

Tel  :   +90 232 220 10 25
E-mail :    vadetzaim@nordiatex.com

 

Nordia Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nordia Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nordia Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. metin kumsal dedi ki:

    mesleğim son ütücü. çalıştığım firmalar – kekoo desıgn – emes tekstil – akar tekstil- elele konfeksiyon 2001 de başladım ütüye
    0531 298 86 33—–02323712349

  2. harun basdost dedi ki:

    1982 doğumluyum. İş tecrübem var. Bu işe 1993’de başladım. Yaklaşık son on senedir kendi işimi yaptım, bazı özel sebepler yüzünden kapatmak zorunda kaldım ve şu an iş arıyorum. Sürücü belgem var.

BİR YORUM YAZ