Noordzee İş Başvurusu

Türkiye’nin öncü kuruluşları içerisinde yer alan Noordzee, Levrek, Çipura, Kaya Levreği üretimi bakımından oldukça önemli bir gelişme sağlamıştır. Üretim konusunda Türkiye’de önemli bir başarı sağlayarak, öncü olarak anılan Noordzee, kaliteli bir yapı ile müşterilerine uygun bir hizmet sağlamaktadır.

Noordzee dünya standartlarını gözeten, uyan ve pekiştiren bir hizmet sağlamaktadır. Bunun için; Türkiye’nin ilklerinde yer alan işletim, balık çiftlikleri ve paketleme tesislerine sahip, Ekstruder teknolojisini kullanarak üretim yapan, Modern bir yem fabrikasına sahip teknolojiden geri kalmayan, Hollanda merkezli olarak geniş bir hizmete ve kaliteye sahiptir. Türkiye’nin en önemli ihracat firmaları arasında yerini alarak, 1998 yılından beri üretimine aralıksız devam etmektedir. Günümüze kadar 15 kat bir büyüme sağlayan Noordzee, yıllık 8.000 tonu bulan bir üretim kapasitesine de sahiptir. Bu nedenle en iyi üretim teknolojisine ve kalite standardında sahip olarak, üretimini sürekli ve memnuniyet üzerinde geliştirmektedir.

Avrupa’ya ve diğer ülkelere ihraç yaparak, önemli bir katkı sağlayan Noordzee, en sağlıklı balık üretimini gerçekleştirmektedir. Bunun için teknolojinin tüm imkanlarını ve deneyimli personellerini çalıştırarak, üst düzey bir çalışma prensibine sahiptir. Yurt dışı satışı bakımından da bugün önemli bir rakama sahip olan Noordzee Türkiye’nin balık üretiminde ilk 5’de yerini almaktadır. Bunun için ihraç taptığı ülkelere en iyi soğutucu sistemlerini kullanarak, müşterilerine balıklar tazeliğini bozulmadan vaktinde teslimatını yapmaktadır.

Noordzee İletişim Bilgileri
Adres; Gazhane Cad. 12/B, Güllük / Milas / Muğla

Tel:+ (90) 252 522 3765

E-mail : info@noordzee.com.tr

Noordzee Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Noordzee firmasında kariyer yapabilirsiniz. Noordzee insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ