Noor Fındık İş Başvurusu

Üretim hacmi bakımından yıllık 20.000 ton fındık üretimini sağlayan Noor Fındık, Giresun Organize Sanayi Bölgesinde yer almaktadır. Son teknolojik cihazları ve en iyi ekipleri kullanarak fındık üretiminde ciddi anlamda bir başarı elde etmiştir.

25.000 metre kare açık, 9.000 metre kare kapalı bir alanda üretim tesisi yer almaktadır. Ekipmanlar fındık üretimi için özel olarak geliştirilmiş ve üretimi yapılmaktadır. Bu sayede en iyi kalite standardına sahip olarak üretim yapan Noor Fındık, gıda güvenliğine son derece önem vermekte ve buna göre hassas bir ilke taşımaktadır.

Noor Fındık dünya standartlarının geneline uyan bir yapıya sahiptir. Kaliteyi üretim hassasiyetinde tüketici ile buluşturduğu için özel bir çalışma sergilemektedir. Bu nedenle; Üretim, Paketleme, Depolama, İşleme, Sevkiyat gibi durumlarda dünya standartlarına tam olarak uyan bir üretim hizmetini sağlamaktadır. Bu sayede Noor Fındık, 25.000 ailenin de istihdamına katkıda bulunmaktadır. Geniş bir yapıya, kalite standardına ve memnuniyetine sahip olarak sürdürdüğü çalışmaları ile, fındık üretimi konusunda önemli başarılar elde etmiştir. Çiftçilerin güçlenmesi, ailelerin kalkınması adına da başarılı adımlarını daimi olarak sürdürmektedir.

Verimliliği ön plana çıkararak, kurumsal kaynakları kullanarak sürdürülen çalışmalar neticesinde, müşterilerin beklentilerine uygun bir üretim sağlanmaktadır. Tüm kalite, teknolojik ve dünya standartlarının en iyisini sağlayan Noor Fındık, üretimini sürekli olarak arttırmakta ve artan talep ihtiyacına uygun olarak bilişim teknolojilerini de en etkin bir şekilde kullanmaktadır.

Noor Fındık İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Esma Serhat Hanım Cad. No: 13 Giresun

Noor Fındık Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Noor Fındık firmasında kariyer yapabilirsiniz. Noor Fındık insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nafiz ertem dedi ki:

    Lise mezunuyum. 11 yillik gıda sektöründe çalıştım. Yeni ayrıldım işten, acil işe ihtiyacım var.

BİR YORUM YAZ