Nokta Temizlik İş Başvurusu

2001 yılından itibaren Nokta Temizlik, Türkiye’de kaliteye uyumlu ve en iyi hizmet anlayışı üzerinden hizmet sağlamaktadır. Her türlü temizlik hizmeti anlayışında başarılı bir adım kaydederek, müşterilerine hizmet konusunda tam bir memnuniyet sağlamaktadır.

Sahip olduğu CE belgesi ile, kaliteli temizlik malzemelerinden işini gerçek anlamda bilerek ve isteyerek yapan personeller ile, Nokta Temizlik, müşterilerin kendisinden beklentisini en iyi şekilde cevaplandırmaktadır. Bu nedenle tam bir kalite anlayışı en iyi personel ve temizlik ekipmanları ile, temizlik konusunda, kaliteyi en iyi şekilde gözetmektedir.

İnşaat sonrası temizlik, Evler, Çeşitli Villalar, İş hanları gibi birçok alanda temizlik hizmetini başarılı olarak sürdürmektedir. Tatmin garantisini müşterilerine temizlik konusunda tam bir verim alabilmelerine yardımcı olmaktadır. Bu sayede, Nokta Temizliğin başarısı, yüzeysel değil beklentileri tam olarak karşılayan bir mantık üzerine gerçekleştirilmektedir.

Nokta temizlik kural ve hizmet prensibine göre çalışmaktadır. İnsanlara ve insan hizmetine dayanan başarılı temizlik hizmetlerinde her zaman için, başarının sürdürülebilme ilkesini benimsemişlerdir. Bu ilke sayesinde her en ufak etmen, temizlik konusunda gerekli başarının da alınabilmesini sağlamaktadır.Kaliteyi en üst seviyede vermek, Bu kaliteyi müşteri memnuniyetine uygun olarak sürdürebilmek, Kaliteyi verebilme düşüncesine sahip çalışan personeller üzerine bir temizlik prensibine sahiptir. Bu nedenle Nokta Temizlik, kendisinden beklentileri en uygun, sistemli, prensipli ve kaliteli bir şekilde vererek, temizlik konusunda üzerine düşen hizmeti en iyi şekilde vermektedir.

Nokta Temizlik İletişim Bilgileri
Adres; Aslanbey Cad. Çankırı Sok. No: 6/1 Maltepe – İstanbul

Nokta Temizlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nokta Temizlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nokta Temizlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ