Nokta Özel Güvenlik İş Başvurusu

Güvenlik ihtiyacında, müşteri profillerine ve isteklerine uygun olarak bir güvenlik hizmeti sunan, Nokta Özel Güvenlik, hata olmadan kaliteli ve başarılı bir şekilde, lider firma olabilmeyi hedeflemektedir. Bunun için en iyi personelleri ve ekipmanları kullanarak, güvenlik konusundaki tüm beklentileri en iyi şekilde yerine getirmektedir. Başarılı çalışmanın verdiği sistemler üzerinde Nokta Özel Güvenlik, müşteriler var olma sebebimizdir anlayışı ile de gerekli hizmetini sürdürmektedir.

Nokta Özel Güvenlik tüm hizmet prensibi ile ilgili, 24 saat sürekli olarak bir güvenlik hizmeti, 24 saat araçlı takip yapılması ve kontrol, yapmaktadır. Bu nedenle Dünya üzerindeki güvenlik sistemine uygun olarak hem personellerini en iyi şekilde eğitmekte, duygular, hisler, duyular, ani karar verme ve önleme gibi birçok detaylarla nitelikli personellere sahip olarak bir çalışmayı gözetmektedir. Bu nedenle, güvenlik ve koruma hizmetinde, üst düzey bir hizmet verme amacında, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktadır. Memnuniyet üzerine kesintisiz bir güvenlik ve koruma hizmeti sağlayarak, hem çalışanlarının mutluluğuna hem de müşterilerinin mutluluğuna önem vermektedir.

Müşterilerinin güvenlik ihtiyacını, 5188 sayılı yasaya uygun olarak sağlayarak, güvenliğin adabına, hizmetine, amacına ve prensiplerine uygun olarak bir, hizmet sağlamaktadır. Bunun içinde nitelikli personelleri, işinin bilincinde olmalarını sağlayarak, kapsamlı bir güvenlik hizmetini sürdürmektedir. Nokta Özel Güvenlik bu bakımdan, Ege bölgesi ve tüm Türkiye’ye kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Nokta Özel Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Önder cad.No:20/2 kat:2 d:201 Gaziemir-İZMİR



Nokta Özel Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nokta Özel Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nokta Özel Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ