Nokta Market İş Başvurusu

Nokta Marketin genel çalışma ve hizmet prensibi, tüketiciye en uygun fiyatta, temel gıda ve tüketim malzemelerini kalite ile sunmaktır. Bunun için hizmetine 1995 yılında 3 mağaza ile başlayan Nokta Market, müşterilerinin isteklerine sürekli olarak cevap vererek zamanla büyüme kaydetmiştir.

İstikrarlı çalışmaları, müşteri memnuniyeti ve kaliteli bir tüketim malzemeleri satışı ile toplamda 20 mutlu mağazaya ulaşarak, başarısını göstermektedir. Nokta Marketin bu başarısını takiben, müşterileri ve tedarikçileri ile de güven üzerine ilişkilerini en iyi bir şekilde sürdürmektedir. Geniş bir ürün yelpazesi satışına sahip olarak, birçok bölgede yer alan mağazaları ile, müşterilerine kaliteli bir satış hizmetini sürdürmektedir.

Nokta market çalışanları da kusursuz bir hizmet anlayışını benimsemekte ve ona göre bir hizmet sağlamaktadırlar. Kaliteli bir çalışan sayesinde de Nokta market, beklentilerine uygun bir talebi sürekli olarak sağlamaktadır. Ayrıca, Bölgesindeki Ünü, Sürdürülebilir kalite anlayışı, Herkes tarafından toplanan takdirler, Müşteri memnuniyetini daima kazanan bir hizmet ile kalıcılığını sağlayarak hizmetini sürdürmektedir. Beklentilerin tümüne uygun, istenileni veren, ve mağdur etmeyen çalışma prensibiyle de, Nokta Market kalitesinden de ödün vermemektedir. En iyi kalitede temel gıda ve tüketim malzemelerini, tüketicilerle buluşturarak, hizmetini aktif bir kararlılıkla da sürdürmektedir. Bunun için; Teknolojik altyapı, Çağdaş bir prensibe sahip mağazaları, Tecrübeli insan kaynağı gibi etmenler sayesinde de, beklentilere uygun, sürekli yenilenen ve gelişen bir sistem üzerinde hizmetini kaliteli bir şekilde sürdürmektedir.

Nokta Market İletişim Bilgileri
Adres; Malatya Yolu Hazar Dağı Kavşağı No:46, Elâzığ Merkez/Elâzığ

Nokta Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nokta Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nokta Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ