Nokta Lojistik İş Başvurusu

Gümrük Müşavirliği ile hizmetine 1995 yılında başlayan Nokta Lojistik, bugün başarılı ve etkili bir hizmetini en iyi şekilde sürdürmektedir. 2001 yılına kadar, gümrük müşavirliği hizmetini kaliteli bir şekilde gerekliliklerine uygun bir şekilde sürdürerek, 2001 yılında bu hizmeti bırakmıştır. 2001 yılından sonra, özel olarak Mersin ilinde Gümrüklü Genel Antrepo, işletmeciliğine başlamıştır. Bu sayede kısa zaman içerisinde gitgide büyüyen yapısı sayesinde, günümüzde 60 metre kare bir alanda, Gümrüklü ve Gümrüksüz kapalı-açık antrepo işletilmektedir. Geniş bir alanda Mersin ilinde verilen hizmetleri sayesinde, malların elleçlenmesi için gerekli tüm imkanlar donatılmıştır. Forklift, Rampa, Konveyör bant gibi önemli teçhizatlara sahip olarak, Nokta Lojistik üzerine düşen göre kanunlara uygun bir şekilde yerine getirmektedir. 2002 yılında ise gitgide büyüyerek, Yurt içi ve yurt dışına nakliye hizmeti vermeye başlamıştır. Çeşitli aracı firmalar ile iş bağlayarak kaliteli bir lojistik hizmeti sunarak, Özmal Çekici Filosu ile, nakliye işlemlerini sürdürmektedir.

Nokta Lojistiğin 2005 yılında konteyner 2. el alım satımı ile uğraşması ile Türkiye’de önemli bir pazar payı elde etmesini sağlamıştır. Sürekli büyüyerek ve gelişerek, 2006 yılında Forwarder olarak denizyolu taşımacılığı faaliyetlerine başlamıştır. En iyi firmalar ile anlaşma sağlayan Nokta Lojistik Güvenilir, Hızlı, Uygun, Kaliteli, bir denizyolu taşımacılık hizmetini sürdürmeye başlamıştır. 2007 yılında antrepo işletmeciliğine ek olarak konteyner, terminali hizmeti vermiştir. Bunu yapmadan önce de Nokta Lojistik 2 adet 40 tonluk konteyner istifleme makinesi KALMAR satın almıştır.

Nokta Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Cami Şerif Mh. İ.İnönü Bulvarı Batıhan İş Merkezi No:82 AKDENİZ/MERSİN

Nokta Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nokta Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nokta Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ