Nokta Koleji İş Başvurusu

Kaliteli bir eğitimi, sistemli bir şekilde gösteren, bünyesindeki tüm öğrencilere eğitim konusunda nitelikli öğretici kadro ile hizmet veren bir anlayışa sahiptir. Bu nedenle Nokta Koleji eğitim hizmet prensipleri alanında, gerekli nitelik ve sistem alanında, öğrencilerin daha yükselebilir bir eğitim almalarını sağlamaktadır. Her zaman yenilikçi, beklentileri karşılayacak ve eksiksiz bir şekilde eğitim hizmetini sağlayabilmesi için, var gücü ile çalışmaktadır. Sportif aktiviteler, Ders müfredatına uygun olarak verilen eğitim, Gerekli projeler, Bir öğrencinin eğitimini çok daha ileri seviyelere getirebilmesi için harcanan çabaların her biri Nokta Koleji bünyesinde sağlanmaktadır.

Velilerin emanetleri olan çocuklarına en iyi şekilde sahip çıkan, eğitimlerini başarılı bir şekilde sürdürerek, İzmir Buca dahil olmak üzere çeşitli semtlerinde de hizmet vermektedir. Eğitim hizmeti alanındaki gerekil tüm donanımları, öğrencilerden mahrum etmeden vermektedir. Uluslararası projeleri, Türkiye içerisinde var olan projelerin takibini en iyi şekilde yaparak, eğitim hizmetindeki farkını da ortaya koymaktadır. Velilerin emanetine büyük bir saygı, memnuniyet ve kaliteli bir eğitim hizmet anlayışı ile hizmet veren Nokta Koleji, İzmir’de başarılı adımları sayesinde, eğitim konusunda pür dikkat çalışmalarını sürdürmektedir.

En iyi öğretmenleri bünyesinde barındırarak, Öğrencilerin gelişimleri için gerekli rehberlik hizmetlerini sağlayarak, Daha iyisi ve daha başarılı bir hizmeti gözeterek, Öğretmenleri dahi ciddi bir denemeden geçirerek eğitim hizmetinde pürüzler ve sıkıntılar olmadan, kapsamlı ve Milli Eğitim Bakanlığına uyumlu bir hizmet sunmaktadır.

Nokta Koleji İletişim Bilgileri
Adres; 129/29. Sk No:4/A 35050 EVKA-3 Bornova İZMİR

Nokta Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nokta Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nokta Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ