Noksel İş Başvurusu

1987 yılından beri Yaşam İçin Enerji Topluyoruz prensibiyle hareket ederek, bugün en üst kalitede hizmetini sürdürmektedir. Noksel, gerekli yatırımları ve çalışmaları neticesinde, yurt içi ve yurt dışında; Doğalgaz, Petrol, Su Nakil hatları üzerinde bir çalışma sürdürmektedir. Diğer birçok endüstriler üzerinde de spiral kaynaklı olarak, çelik boru imalatı üzerine kurulmuş bir firma olmaktadır. 2001 yılı itibariyle de boyuna kaynaklı boru profilleri üretimini de sağlayarak, kaliteli bir üretim hizmetini devam ettirmektedir.

Bugün Noksel ortaklık yapısı içerisinde bulunan firmalarda; Çukurova Grubu, Nokia Corporation, Başarılı Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş, Finnish Fund For Industrial Co Ltd, yer almaktadır. Çelik boru imalatı konusunda önemli bir yapı ile hizmet sağlayarak, kalite esasları üzerinde bir çalışılma sergilemektedirler. Ayrıca Noksel; ISO 9001, ISO 14001 Çevre ve Ohsas 18001 İşçi Sağlığı- İş Güvenliği, yönetim sistemlerini kurmuştur. Bu sayede kendi pazarı içerisindeki rekabette bir önder firma olmayı amaçlamaktadır.

Kalite ve kontrol sistemine de epey bir önem veren Noksel, bunun için titiz çalışmalar sürdürmektedir. Müşterilerinin istekleri ve gerekli standartlar çerçevesine uyumlu olması gereken prosedürler üzerinde, tüm testler ve kontrolleri en ince ayrıntısı saptanarak yapılmaktadır. Ayrıca, SAP uygulaması üzerinden, kalite kontrol sistemi, bilgisayar ortamına bağlı olarak, bir ağ üzerinden insan hatası faktöründen arındırılarak yapılmaktadır. Çalışanlarının da sağlık ve refahlarını, her zaman için korumayı amaçlayarak gerekli önlemleri, kalite standartlarına uygun olarak almaktadır.

Noksel İletişim Bilgileri
Adres; Yukarı Öveçler Mah. Lizbon Cad. No: 10 Çankaya – ANKARA

Tel: +90 312 472 59 59

Noksel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Noksel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Noksel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ercan yıkılmaz dedi ki:

  merhaba 1977 kocaeli doğumlu ercan yıkılmaz mannessman boruda nakliye tır da imalattan çıkan sipral boruyu stok sahasına götüryom tavan vinç ehliyetim var mannessman boruda vinçte kullandım şuan hendekte ikamet etmekteyim sizlerle çalışmak isterim ercan yıkılmaz

 2. faruk eroglu dedi ki:

  endustrı meslek lısesı mezunuyum metal işleri

 3. faruk eroglu dedi ki:

  faruk eroglu 1986 dogumlu 2 cocuk babasıyım ıssızım ıs arıyorum azganlık koyunde oturuyorum tel 05535463433

 4. ergün arslan dedi ki:

  ben kaba inşaat formeniyim yurt dışı tercüben var rusyada yeni günde 4 şantiye demirci formeni olarak yüksel inşaat afkanistanda koray inşaat ürdünde demirci formeni olarak çalıştım türkiyede gama tekfen iskenderun su gözü termik santralde kalfa olarak çalıştım gama erzin pırojesi çevrim kombine termik santralde formen olarak çalıştım toplam tercubem 16 yıll öncesinde demirci olarak çalıştığım firmalar stfa iskenderun limanı entes adapazarı otyol şantiyesi garanti kozo bursa intes erzincan da tepe turner 4 levent iş bankası iş tercuben toplamı 28 yıll oldu pıroje bilgim var çok iyi okurum kaba inşaat olarak her işin hakında bilgim var işime çok bağlıyım duzenli bir şekilde kontrole teslim ederim yurt dışında sizinle çalışmak istyorum ekibimde var yurdışında çalıştığım şantiyelerde ekibimle beraber gitim hatay payasta oturyorum ilginiz için teşekürler 05379581289

 5. ali karsöken dedi ki:

  saygı ve sevgilelrimle…ali karsöken 0 532 594 68 60

 6. ali karsöken dedi ki:

  ankara doğumlu olup ankara sanayilerinde rulman kayış keçe sektörlerinde çalıştım yedek parça bilgim tamdır.ticaret lisesi mezunuyum. emekliyim.dinamik çalışmamda referansım sanayi rulmancı firmalardır. saygılarımla….

BİR YORUM YAZ