Nobel Tıp Merkezi İş Başvurusu

2007 yılından beri faaliyette olan Nobel Tıp Merkezi, müşterileri için en iyi bir rahatlamayı ve hizmeti sunmaktadır. Denizli’de yer alan Nobel Tıp Merkezinin personel kadrosu, Fizyoterapistler, Masörler, Röntgen Teknikeri, Sağlık Memuru, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanları, Spor Eğitmenleri, Laboratuvar Teknikeri, Peloidisyenler ile oluşmaktadır. Her bir kadro, kendi alanında uzman, profesyonel ve güler yüzlü bir şekilde çalışma prensibine sahiptir.

Nobel Tıp Merkezi Türkiye’de kür, kaplıcalı fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri alanında önemli çalışmalar kaydederek, müşterilerine en iyisini sunmaktadırlar. Türkiye’de bu alanlarda söz sahibi olma üzerinde bir vizyon izleyerek, çalışmalarını ve yatırımlarını sürekli olarak geliştirmektedirler. Ayrıca Pamukkale Karahayıt bölgesinin termal bir kür kentine dönüşmesini hedefleri arasına koyan Nobel Tıp Merkez, bu uğurda ciddi bir çalışma sergilemektedir. Ayrıca tüm bu hizmetini, başarılı adımlarını, mesleki ve etik değerlerin dışına çıkmadan, bilime dayalı olan bir tedavi hizmetinden sapmadan gerçekleştirmektedir. Bu nedenle hastalarının memnuniyetlerine uygun olarak çalışmakta ve her zaman yenilikçi, güler yüzlü ve kalıcı güven sağlama üzerinde hizmet vermektedirler.

Nobel Tıp Merkezi tüm bunlara ek olarak, Türkiye’de, termal kaynaklarımızın, kültürel ve doğal güzelliklerimizin farkında olarak ve buna göre hareket eden bir anlayışa sahiptir. Bu yüzden, Türkiye’nin termal sağlık turizminin gelişmesi ve hak ettiği yere gelmesi konusunda vizyon hedefleri bulunmaktadır.

Nobel Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale Denizli

Tel : 0 258 271 41 01 (6 Hat)
Mobil: : 0 549 271 71 73
E-Posta : info@nobeltermal.com

Nobel Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nobel Tıp Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nobel Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ