Nobel İlaç İş Başvurusu

Nobel İlaç, köklü bir geçmişe sahip olarak 1964 yılından beri hizmet vermektedir. Bugün ise Türkiye’de, önde gelen ve tanınan bir ilaç firması olarak, varlığını güven üzerinde sürdürmektedir.

Nobel İlaç Türkiye’nin sayılı ilaç ihracatçısı içerisinde yerini almaktadır. Kaliteli ilaç üretimi, lisansını elinde bulundurduğu reçeteli-reçetesiz satılan ilaçları bulundurarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürün yelpazesinde bağlı bulunduğu şirketlerde de geliştirerek, ilaç üretimi konusunda önemli adımlar kaydetmektedir.

Nobel İlaç sistemli ve büyük bir ağa sahiptir. Global bir pazar ağına sahip olarak, ürettiği ilaçları yurtdışında ki pek çok bölgede satışa sunmaktadır. Bunun için çeşitli birçok yurtdışında temsilcilik açarak, binlerce çalışanı ile, faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Nobel İlaç bünyesinde çalışan personeller; Türkiye’de, 1000 tıbbi mümessil ve 95 bölge yöneticisi, Yurtdışında, 400 tıbbi mümessil ve 795 toplam çalışana sahip olarak hizmetini sürdürmektedir. Uluslararası bir alana yayılan Nobel İlaç, gelişebilmesini açıklayan pek çok değere sahiptir. Bunlar Türkiye’nin dinamik pazarı, Orta Asya ve Balkan ülkelerindeki faaliyetlerin sürekli olarak artmasıdır. Ayrıca Orta Asya’da ve Balkanlarda sürekli olarak değişen pazar piyasasında, sergilediği esnek yapı sayesinde her zaman uyum sağlama konusundaki ve yaşanan değişikliğe uygun olarak, hızlı bir strateji yenileyebilmesine dayanan bir başarısı bulunmaktadır.

Nobel İlaç çalışmaları ve faaliyetleri ise, Ulkar Kimya, Nobelfarma, Fargem tarafından desteklenmektedir.

Nobel İlaç İletişim Bilgileri
Adres; İnkılap mah. Akçakoca sok. No:10 34768 Ümraniye İstanbul

Nobel İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nobel İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nobel İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Şenol eser dedi ki:

    27 yasindayim b sinifi ehliyetim var 0554 838 29 18

BİR YORUM YAZ