Nizip Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi, 1952 senesinde 45 yatak kapasitesi ile sağlım hizmetleri sunmaya başlamıştır. 33 yıl boyunca bu ilk kurulmuş olduğu hastane binasından hizmet veren hastane, 1985 senesinde yeni kurulan binasına taşınmıştır. Yeni bina ile beraber yatak kapasitesi 100’e çıkarılmıştır. 2004 yılında yapılan yeni restorasyon ve genişletme işlemlerinden sonra kapasite 150 yatağa çıkarılmıştır.

Nizip Devlet Hastanesi sadece Nizip halkına değil tüm çevre illere sağlık hizmeti sunmakla bilinen bir hastanedir. Nizip ilçesi köyleri ile birlikte yaklaşık 130.000 nüfusa sahiptir. Nizip haricinde en fazla hizmet sunduğu çevre ilçeler Karkamış, Şanlıurfa ilinin Halfeti ve Birecik ilçeleridir. Bu bölgeleri de kattığımız zaman 250.000 üzerinde bir nüfusa sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hastane vizyon olarak, gelecekte oluşabilecek değişimleri görmek ve etkilerine her konuda uyum sağlamak. Çağdaş bir hizmet felsefesi benimseyerek, rekabet gücünü arttırmak ve hastalarına en iyi hizmeti sunmak. Hasta ve hasta yakınlarına duyarlı, şefkatli ve saygılı davranmak. Personel memnuniyetini de en üstte tutarak, personellerin hasta ve yakınlarına iyi hizmet sunabilmeleri için profesyonel çalışmalar yapmak.

Nizip Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Sultan Mahallesi Hastane caddesi Nizip Gaziantep

Tel: +90.342 517 54 00
Fax: +90.342 518 00 32
E-Mail: gaziantepdhs2@gov.tr

Nizip Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Nizip Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Nizip Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Asya dedi ki:

  Merhaba benin ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olun bana

 2. Fahrettin dedi ki:

  Slm ben nizipten fahrettin src belgem var E sınıfı ehliyet orta okul mezunuyum evliyim siz buyuklere saggimla aranizda calismak istiyorum temizlik personeli olarakta calisa bilirim

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 3. Fahrettin dedi ki:

  Slm ben nizipten fahrettin src belgem var E sınıfı ehliyet orta okul mezunuyum evliyim siz buyuklere saggimla aranizda calismak istiyorum

 4. Müslüm ışık dedi ki:

  Bu işin olması benim için çok önemli inşallah olursa.

 5. Müslüm ışık dedi ki:

  İşe ihtiyacım var bakmakta olduğum hastam var inşallah olursa çok sevinirim…

 6. Müslüm ışık dedi ki:

  İşe ihtiyacım var…

 7. Ahmet kalkan dedi ki:

  Neden kolayca iş başvurusu yapılamıyor neden ilgilenmiyorsunuz?

BİR YORUM YAZ