Nivea İş Başvurusu

Nivea 1911 yılında kurulan, cilt bakımında uzmanlaşmış köklü bir sağlık kuruluşudur. 100 yıllın tarihiyle dikkat çeken bu firma, özellikle cilt bakımı konusunda öncü olmuş ve lider şirketler arasında kendine yer bulmuştur.

Toplamda 170 ülkede ürünleri satılan bu dev kuruluş, günümüzde cilt bakımı hususunda ürünler üreten firmalar arasında lider konumdadır. Dünya üzerinde her 1 saniyede 1 kutu NİVEA ürünü satılması da bu durumu perçinliyor.

Almanya’da bulunan Beiersdorf isimli şirket tarafından üretilen Nivea cilt ve vücut bakımı ürünleri dünyanın dört bir yanında satılmaktadır. Şirketin sahibi Oscar Troplowitz, Nivea ismini “kar beyazı” anlamından esinlenerek koyduğunu belirtmiştir. Kar beyazı terimi Latince’de “niveus, nivea ya da niveum” şeklinde geçmektedir.

2. Dünya Savaşından sonra Nivea şirketinin üretmiş olduğu ürünlere birçok ülkede el konmuştur. Beiersdorf şirketinin marka haklarını geri alması ise oldukça uzun yıllar sürmüştür ve netice de 1997 senesinde tüm haklarını geri alabilmiştir.

Nivea üreticisi olan Beiersdorf şirketinde çalışmak ya da staj yapmak için Linkedin üzerinden iş başvurularınızı yapabilirsiniz. Alt kısımda yer alan linke tıklayarak bu sosyal medya iş sitesi üzerinden online başvuru yapabilirsiniz.

Nivea İletişim Bilgileri
Adres; Kavacık Ofis Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sok. No:20 Beykoz, İstanbul

Telefon: +90 (212) 349 16 00-01

Nivea Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nivea firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nivea insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ