Nitromak İş Başvurusu

Sivil amaçlı patlayıcı üreten ilk şirket olma özelliğini taşıyan Nitromak Dnx, inşaat ve madencilik alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu alanlarda faaliyet gösteren firmalarla çalışan bu şirket, patlayıcı maddelerin üretimini, satışını ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda bu konularda profesyonel destek veren firma için en önemli şey müşteri mutluluğudur. Türkiye dışında yabancı ülkelere özel patlayıcıları da ihraç etmektedir. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Afrika ve Bağımsız Ülkeler Topluluğu’na ihracat gerçekleştirmektedir.

Nitromak dnx Soma, ülkemizde bulunan tesislerinde Anfo, Emülsiyon bazlı paketli yemlemeye ve kapsüle duyarlı patlayıcıların yanı sıra elektriksiz kapsül gibi mahsullerin üretimini üstlenmekte olan bir firmadır. Tüketicilerine her türlü patlamada profesyonel destek veren firma, ithal ürünlerinde pazarlamasını yine müşterilerine sunmaktadır.

Şirketin merkezi Ankara ilimizde yer almaktadır. Firma’da toplam 250’den fazla personel çalışmaktadır. Ülkemizde yer alan çeşitli bölgeler üzerinden müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Piyasa da lider ve öncü konumda bulunan Nitromak, IPL ve Dyno Nobel grubunun bir parçası durumundadır.

Firma sadece Türkiye’de değil, Romanya ve Arnavutluk ülkelerinde de personel ve işçi alımı yapmaktadır.

Nitromak İletişim Bilgileri
Adres; Tepe Prime Eskişehir Devlet Yolu 9.km No: 266 A Blok 17. Kat 06800 Ankara

Tel: +90 312 201 77 00
Faks: +90 312 201 77 01-02
E-posta: nitromak@nitromak.com

Nitromak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nitromak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nitromak insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ