Nissan Türkiye İş Başvurusu

Nissan, 400 yıllık tarihiyle Japonya’nın en eski ve en büyük otomotiv üreticilerinden bir tanesi durumundadır. Günümüzde İspanya, İngiltere ve Kuzey Amerika’da AR-GE merkezleri bulunmaktadır. Bu araştırma geliştirme merkezlerinde en iyi otomobilleri üretmek için en son teknolojileri kullanmaktadır.

Nissan ilk otomobilini 1914 yılında üretmiştir. Nissan iştiraki olan Kaishinsha Motorcar Works şirketinin 1910 yılında kurulmasından hemen 4 yıl sonra DAT isimli otomobil üretilmiştir. Şirket 1930 yılında Austin ile ortaklık yapmıştır. Aynı yıl Austin 7 üretilmiştir. İlk Nissan markasının doğuşu ise 1934 yılında olmuştur. Bu tarihte Jidosha-Seizo Co. Ve Nihon Sangyo Co. Ltd. şirketlerinin birleşmesiyle Nissan ismi ortaya çıkmıştır.

Türkiye’de ki faaliyetlerine ise 1993 yılında başlamıştır. Ülkemizde Nissan’ın toplam 37 bayisi bulunmaktadır ve bu sayı her zaman artmaktadır. Nissan, dünya da olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün daha da geliştirmiş olduğu modern ve dinamik yapısıyla ülkemiz ekonomisine can katarken aynı zamanda otomobil endüstrisine de değer katmakta olan bir markadır.

Nissan Türkiye İletişim Bilgileri
Adres; Kuşbakışı Cad. No:11 PK: 46 34662 Altunizade / İSTANBUL

Tel: (0216) 651 84 20

Nissan Türkiye Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nissan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nissan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. umut dedi ki:

    Yaklaşık 9 yıldır oto elektirkçisi olarak sanayilerde çalıştım hertürlü araça hakında bilgim var. Ve yaklaşık 4 sene önce kalfalık belgemi aldım açık lise okuyorum ve acil işe ihtiyacım var TEL : 05396636862

BİR YORUM YAZ