Nişantaşı Üniversitesi İş Başvurusu

Temelleri Nişantaşı Meslek Yüksekokulu olarak atılmış olan Nişantaşı Üniversitesi, 2010 yılında ön lisans eğitim-öğretimine başlamış olan bir vakıf kuruluşu olma özelliği taşımaktadır. Bir kent üniversitesi olarak planlanmış olan üniversite, Osmanbey ve Bayrampaşa yerleşkelerine ek olarak 2014 Eylül tarihinde Kağıthane’de Sadabat Yerleşkesinde hizmet sunmaya başlamıştır. Nişantaşı Üniversitesi, çağdaş ve modern yapısıyla dikkat çekmektedir. Üniversite altyapısı tamamen teknolojik donanıma sahiptir. Alanında deneyimli kadrosu ile dikkat çeken üniversite gençlerimize en iyi eğitimi vermek için her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Öğretmen hoca kadrosundan hizmetli kadrosuna kadar en iyi şekilde yapılanmak için profesyonel planlar yapmaktadır.

Ülkemizi uluslar arası arenalarda başarı ile temsil edecek öğrencileri yetiştiren bu üniversite, deneyimli kadrosu ile eğitim hizmetleri sunmaktadır. Teorik bilgiyi devamlı olarak pratikle besleyen üniversite, öğrencilerini profesyonel hayata hazırlarken çok titiz davranmaktadır.

Böyle bir üniversitede kariyerinizi devam ettirmek ya da yeni kariyere başlamakta sizler için büyük avantajlar sağlayabilir. İstanbul’un en nezih bölgelerinden bir tanesi olan Nişantaşı’nda yer alan bu eğitim kurumunda kendi branşınızla alakalı açık iş pozisyonlarını araştırabilir ve kariyer yapabilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Hasbahçe Cad. No.88 34406 Kağıthane / İstanbul

Telefon: +90 (212) 210 10 10

E-Posta : info@nisantasi.edu.tr

Nişantaşı Üniversitesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nişantaşı Üniversitesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nişantaşı Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ