Nisa Hastanesi İş Başvurusu

1994 senesinden beri hizmet veren Özel Nisa Hastanesi, modern tıpın en ileri donanımlarıyla sağlık hizmetlerini devam ettirmektedir. 21. yüzyılın getirmiş olduğu tüm teknolojileri ve sistemi uygulayan sağlık kuruluşu, müşteri memnuniyetine çok büyük önem vermektedir. Hastaların daha memnun ve mutlu olmaları için hedefler koyan hastane, tıp bilimindeki yeni bilgileri ve uygulamaları yakından izlemektedir. Günümüz teknolojisini yakından takip eden ve bu teknolojiyi hastanesinde uygulayan bu sağlık kurumu, İstanbul ilimizde açılan ilk hastanelerden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Kendini tamamıyla sağlığa adamış olan hastane çalışanları da, hastalara ve hasta yakınlarına sıcak bir şekilde, dürüst ve kaliteden ödün vermeden, ilgili, şefkatli şekilde hizmet vermektedir. Hizmetlerinin bu şekilde olmasından dolayı da, insanların her zaman ilk tercihi olmasında önemli rol oynamıştır. Yer almış olduğu bölgede ilk tercih edilen sağlık kuruluşlarından bir tanesi olmayı başaran hastane, sadece Türkiye değil bulunduğu tüm coğrafya da kaliteli hizmet sunan bir kuruluş haline gelmiştir.

Nisa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Caddesi – Yenibosna / İSTANBUL

Telefon
Faks
02124607070

Nisa Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nisa Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nisa Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ