Ninova Park İş Başvurusu

Toplamda 50.000 metrekare inşaat alanı ve 25.000 metrekare kiralanabilir alanıyla bulunduğu bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Ninova Park, içerisinde barındırmış olduğu markalarıyla, modern yapısı ile Güneydoğu Bölgesinin çekim merkezi haline gelmiştir. Toplamda içerisinde 80 mağaza bulunmaktadır. Çocuklar için profesyonel olarak hazırlanan çocuk oyun alanı ile de dikkat çekmektedir. Toplamda 5 katlı olan Ninova Park’ın ilk 2 katı otopark olarak belirlenmiştir. Bölge halkını film zevkinden mahrum bırakmak istemeyen alışveriş merkezi içerisinde 8 salonlu modern bir sinema salonu yer almaktadır.

Alışveriş merkezinin alt katında ev aksesuarları bölümü, beyaz eşya mağazaları ve klasik genç giyim mağazaları bulunmaktadır. İlk katta genel olarak giyim, ayakkabı ve çeşitli aksesuarların satıldığı mağazalar bulunmaktadır. İkinci katta ise çocuklara özel yapılmış oyun parkı, çocuk giyim mağazaları, 12D sinema salonu, ev tekstil ürünleri satan mağazalar ve cafeler bulunmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi alışveriş merkezi içerisinde birçok mağaza yer almaktadır. Bu mağazalar aynı zamanda iş istihdamı oluşturmaktadır. Eğer alışveriş merkezi içerisinde yer alan mağazalarda çalışacaksanız, o mağazalara ait web sitelerinden iş başvurusu yapmanız gerekmektedir. Ninova Park bünyesinde güvenlik görevlisi, hizmetli gibi çeşitli branşlarda çalışmak için alt kısımda verdiğimiz linkleri kullanabilirsiniz.

Ninova Park İletişim Bilgileri
Adres; Selahattin Eyyübi Mah. Şanlıurfa Yolu 1.km. No.17 21100 Diyarbakır

Ninova Park Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ninova Park firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ninova Park insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ