Nilüfer Turizm İş Başvurusu

Nilüfer Turizm, felsefe olarak “Sınırsız Müşteri Memnuniyeti” ilkesini benimsemiştir ve birçok yeniliğe imza atarak “İnnovasyon” niteliğinde büyük başarılara ulaşmıştır. Güvenli bir seyahat sunabilmek için ne gerekliyse sunan firma, aynı zamanda ekonomik, konforlu bir ulaşım hizmeti sunuyor.

Yolcularını mutlu etmek için en iyi hizmeti sunan Nilüfer Turizm aynı zamanda çalışanlarına da sunmuş olduğu olanaklarla ve profesyonel desteklerle en iyiyi yakalama konusunda uzmanlaşmıştır. Günümüz değişimine her konuda ayak uyduran firma, bünyesinde çalıştıracağı personelleri de en iyi şekilde eğitmektedir.

Firma, değişen gereklilik ve beklentilere en iyi şekilde yanıt verebilmek için gerekse dünyanın en tanınmış firmalarından gerekse de Türkiye içinde yer alan eğitim merkezlerinden destekler almaktadır. Çağın gerektirmiş olduğu müşteri memnuniyeti prensibini ilk planda tutan otobüs firması, kendi alanında lider firmalardan bir tanesi konumuna ulaşmıştır.

Nilüfer Turizm, bünyesine otobüs şoförü, host ve hostes alımı yapmaktadır. Ayrıca yönetici pozisyonlarına da çeşitli alımlar yapılmaktadır. Yöneticiler, özel eğitimciler tarafından profesyonel olarak destek görmektedirler. Firma da çalışan diğer personeller de müşteri memnuniyeti, toplam kalite yönetimi ve iletişim gibi konularda özel eğitimcilerden dersler almaktadırlar.

Nilüfer Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Yalovayolu 14.km Nilüfer Turizm Tesisleri Osmangazi / BURSA

Nilüfer Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nilüfer Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nilüfer Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ramazan tıktık dedi ki:

    Ben nilüfer turizimde host olarak calismak istiyorum acil ise ihtiyacim var

  2. Aslı varmı bunların o kadar yazdım bışèy çıkmadı dedi ki:

    E sınıfı ehliyetim var iş arıyorum tel 0532 5797566

  3. Kemal dağ dedi ki:

    Mrb tecrübemle sizden sizinle çalışma k isterdim saygilarimla

BİR YORUM YAZ