Nilüfer Koleji İş Başvurusu

Nilüfer Eğitim Kurumları faaliyetlerine 1982 yılında başlamıştır. İlk olarak Özel Nilüfer Lisesi ismi ile eğitim dünyasına giriş yapan firma, 1983 yılında Bursa’da bulunan ilk özel fen lisesi olarak bilinen Özel Nilüfer Fen Lisesini faaliyete sokmuştur. Daha sonrasında ise Özel Nilüfer Rafet Kahraman Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve Anadolu Öğretmen Lisesi, Özel Nilüfer İlkbahar İlköğretim Okulu, Özel Nilüfer Yıldırım İlköğretim Okulu, Özel Nilüfer İrem İlköğretim Okulu ve Özel Nilüfer Çocuk Yuvası ile daha da büyüyerek Bursa’da birçok gence ve çocuğa eğitim vermiştir. Toplamda 3.000’den fazla öğrencisi ve 300’den fazla öğretmeni olan bu dev kurum faaliyetlerini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

25 yıldan uzun bir süredir eğitim dalında hizmet sunmanın gururunu yaşayan Özel Nilüfer Okulları, geçmiş olan son 8 yıl içerisinde LYS ve SBS ‘de toplamda 5 Türkiye birincisi çıkarmıştır. Türkiye ve çeşitli uluslar arası bilim olimpiyatlarında da birçok proje de madalyalar kazanmıştır. Böyle Bursa’nın ve ülkemizin gururu olmayı hak etmiştir.

Nilüfer Eğitim Kurumlarında hizmet dalında ya da öğretmen kadrolarında çalışabilirsiniz. Açık iş pozisyonlarını sizlere verdiğimiz linkler üzerinden inceleyebilirsiniz.

Nilüfer Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Beşevler Mah. Bilgin Sk. No: 62 Nilüfer / BURSA

Nilüfer Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nilüfer Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nilüfer Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ