Niğde Hayat Hastanesi İş Başvurusu

Özel Niğde Hayat Hastanesi 2005 yılından beri sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Toplamda 23 doktor ve 160 personeli bulunan hastane, özel bir kuruluş olarak sağlık hizmetleri sunmaktadır. Niğde halkına sağlık hizmetleri sunan hastane, müşteri memnuniyetini ilk planda tutmaktadır. Hastanenin amacı Niğde’nin en iyi hastanelerinden biri olmak, Niğde halkına güvenilir ve en iyi şartlarda sağlık hizmeti sunmaktır. Hayattaki en önemli servetin sağlık olduğunu felsefe olarak benimseyen hastanenin şu anki yönetim kurulu başkanı Salih DOĞAN’dır.

Niğde Hayat Hastanesi’nin vizyonu sadece Niğde’de değil tüm Türkiye’de en iyi hastaneler arasında girebilmektir. Misyon olarak ise çağdaş bilgi ve teknoloji kullanımıyla hasta ve hasta yakınlarına en iyi şekilde hizmet sunabilmek. Bünyesinde çalıştırmış olduğu doktor, hemşire, hasta bakıcı, güvenlik görevlisi ve diğer personellerin memnuniyetini sağlamak, onlara en iyi şekilde maaş verebilmek ve sosyal olanaklardan faydalandırabilmektir. Etik kurallarına bağlı biz hizmet sunarak modern Türkiye’de insanlara en iyi şekilde hizmet sunmak.

Niğde Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; ÖZEL NİĞDE HAYAT HASTANESİ SELCUK MAH.ALPAT SK. NO:1/1 NİĞDE

Niğde Hayat Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Niğde Hayat Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Niğde Hayat Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ