Niğde Ek İş İlanları

Niğde Anadolu’nun tam ortasında yer alan tarihi geçmişi çok eskilere dayanan zengin bir tarihi dokuya ev sahipliği yapan bir şehirdir. Çok eski çağlardan beri önemli bir yerleşim yeri olmuştur.

Niğde Tam bir tarım şehridir. Az kireçli toprağı bazı ürünlerden fazlaca ürün sağlanmasını sağlamıştır. Özellikle ek olarak uğraşılabilecek en rahat dal pekmez pestil, kuru meyve gibi ürünlerin ve dokumacılık ile elde edilen halı kilim gibi eşyaların pazarlanmasıdır. Bu hem kolay hem de rahatlıkla zorlanmadan uğraşılabilecek bir ek iş imkânıdır

Niğde Ekonomisi
Niğde ekonomisi temel olarak tarıma dayanmaktadır. Halkın büyük bir kısmı tarımla uğraşır. Bunun en büyük nedeni son zamanlara kadar sanayinin çok kalkınmaması ve ön plana çıkmamasıdır. Niğde’yi bir tahıl ambarı olarak adlandırabiliriz. Buğday arpa çavdar ekibi yapılmakta ve ülke ihtiyacını karşılamada hatırı sayılır bir yere sahiptir. Patates ve soğan ekimi de yaygın olarak yapılmaktadır. Meyvelerden de elma çok üretilir. Hatta bu şehir elma ve patatesi le oldukça nam salmıştır.

Bunun dışında son dönemlerde sanayi de hızlı bir atak yapmış ve bölgede birçok sanayi kuruluşu ardı ardına açılmaya başlamıştır. Bölgede en yaygın olarak varlık gösteren çimento fabrikaları un fabrikaları, şeker fabrikaları olmaktadır. Etraf illerle ulaşım bu bölge üzerinden sağlanır. Bu nedenle karayolu ve demiryolu ulaşımı gelişmiştir. Bağcılıkta önemli bir gelir kaynağıdır.

Niğde’de Evde Yapılabilecek İşler
Niğde’de organize sanayinin varlığı evde yapılan işlerin de yaygınlaşmasına neden olmaktadır. Bunlardan biri giyim sektörüdür. Bu alanda eve alınacak işler yapılıp firmalara teslim edilir. Bunun dışında Kına paketleme, Bebek ve nikâh şekeri yapma kutu katlama mandal yapma, davetiye yapma, çorap yünü temizleme boncuk ve kurdele işleri en yaygın evde yapılan işler arasında yer alır. İşler teslim edildikten sonra çalışılan firmalar ücreti teslim ederler.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 20 YORUM
 1. Çiğdem dedi ki:

  Ben çiğdem Niğde bor da oturuyom evde kına paketleme veya çorap ipi temizleme olur ihtiyacım var cevap bekliyorum

 2. Ozge dedi ki:

  Her turlu isi yaparim elim cok yatkindir

 3. Yavuz dedi ki:

  Niğde merkezde oturuyorum. Gelin çiçeği, tekstil, temizlik, nakliye, beden işi vb. işleri yapabilirim Ehliyetim var bilgisayar internet kullanabilirim. İş tekliflerine açığım.

 4. aynur dedi ki:

  niğde merkez de oturuyorum…acil işe ihtiyacım var .Elimden her iş gelir cevap lütfen…..

 5. meltem dedi ki:

  Acil evde yapabilecegim bi iş arıyorum nikah sekeri ve davetiye katlama olabilir elim hızlıdır davetiye katlama konusunda birde maddi kısmı açıklarsanız en yakın zamanda geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 6. Aysel dedi ki:

  Kına paketleme,bebek ve nikah şekeri yapma işini yapmak istiyorum.

 7. mehtap dedi ki:

  iyi günler Niğde merkezde oturuyorum ve ekip şekinde hızlı şekilde zamnında bitiririz..lütfen acele dönüş yapın

 8. esma nur morkmaz dedi ki:

  Her işi yaparm

 9. Ben nigdeden hatice ev hanimiyim kucuk bebegim var ve ise ihtiyacim var kutu paketleme mandal davetiye yaparim hepsini lutfen cevap verin dedi ki:

  İse cok ihtiyacim var

 10. Çiğdem dedi ki:

  Her iş yapılır, cevap bekliyorum 🙂

 11. Çiğdem dedi ki:

  Ev hanımıyım, 24 yaşındayım. Ütü, paketleme işlerinden anlarım, kısacası evde yapılabilecek bütün işler. Lütfen acil dönüş yapın.

 12. burçin dedi ki:

  Nigde merkezde oturuyorum tekstil teknikeri yim el beceri var işlerinizi düzgün ve saatinde teslim ederim bana donerseniz Sevinirim.

 13. Esengül baysal dedi ki:

  Niğde’de ikamet etmekteyim. Çocuk gelişimi mezunuyum, ciddi anlamda işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 14. Sahre dedi ki:

  Ben Niğde de oturuyorum, çocuğum yok, evde ek iş arıyorum. Lütfen yardımcı olun.

 15. melike dedi ki:

  Merhaba ben Nigde Bor da oturuyorum, her türlü isi yapabilirim bu ise ihtiyacım var acil cevap verirseniz sevinirim simdiden tesekkür ederim.

 16. Esma KANAK dedi ki:

  BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR. NE İŞ OLURSA YAPARIM, İLETİŞİME GEÇERSENİZ SEVİNİRİM.

 17. yasemin dedi ki:

  Sizinle nasıl iletişime geçeceğiz? Hiçbir adres numara yok.

 18. yasemin dedi ki:

  Ben Bor’da oturuyorum, evde yapabileceğim kına paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama gibi işler yapabilirim.

 19. Seher dedi ki:

  Ben Niğde Selçuk’ta oturuyorum. İki çocuğum var, evde yapabileceğim kına paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama gibi işler olursa sevinirim. Nasıl iletişime geçebileceğimizi cevaplarsaniz sevinirim. İhtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

 20. tulay dedi ki:

  ben Niğde Selçuk’ta oturuyorum 2 çocuğum var ve evde yapabileceğim iş arıyorum kına paketleme ve nikah şekeri ve benzeri işler olursa sevinirim iş ile ilgili nasıl iletişime geçeceğimi ve maddi manevi durumu açıklarsanız sevinirim cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim…

BİR YORUM YAZ