Niğde Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Niğde Devlet Hastanesi, uzman kadrosuyla birlikte Niğde halkına en iyi şekilde sağlık hizmetleri sunmaya çalışan modern, çağdaş ve son teknoloji ekipmanlarıyla hizmet sunan bir devlet hastanesidir. Tecrübeli ve uzman kadrosu ile bilinen hastane yönetimi, modern tıbbın imkanlarını her daim kullanmaktadır. Niğde halkına hak etmiş olduğu en iyi sağlık hizmetini sunmak için devamlı gelişme içerisinde olan bir hastanedir.

Toplamda 94 poliklinikte ayaktan tedavi hizmeti sunulurken 24 saat boyunca acil servis ve Ambulans Hizmetleri sunulmaktadır. Poliklinik hizmeti sunulan tüm bölümlerde, doktorlarımızın uygun görmesi durumunda yatakta tedavi de yapılmaktadır. Bu hizmetler en iyi şekilde hastanemizde çalışıyor olan sağlık, teknik ve idare hizmetler bölümlerinde yer alan çalışanlarımız tarafından sunulmaktadır.

Niğde Devlet Hastanesinde çalışabileceğiniz bölümler, Endokrinoloji Bölümü, Dahilliye Bölümü, Cildiye Bölümü, Ortopedi Ve Travmatoloji Bölümü, Kardiyoloji Bölümü, Beyin Cerrahisi Bölümü, Hemodiyaliz Ünitesi, Göz Hastalıkları Bölümü, Biyokimya Bölümü, Mikrobiyoloji Bölümü, Kulak Burun Boğaz Bölümü ve Nükleer Tıp Merkezi şeklindedir.

Niğde Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Aşağı Kayabaşı Mahallesi Kumluca Mevki NİĞDE

Tel: +90.388 232 22 20
Fax: +90.388 212 14 11
E-Mail: nigdedhs5@saglik.gov.tr

Niğde Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Niğde Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Niğde Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. FİGEN IŞIKDEMİR dedi ki:

    İSTANBULDA İKAMET ETMEKTEYİM EVLİLİK NEDENİYLE 1 EKİMDE NİĞDEYE YERLEŞİCEM ..İSTANBULDA ÖZEL SEKTÖRDE 2 YILIMI TAMAMLADIM ACİL İŞE İHTİYACIM VAR …
    İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM..
    E_mail: figenkossek51@gmail.com
    tel 05394207293

BİR YORUM YAZ