Nielsen İş Başvurusu

Nielsen Türkiye, dünya genelindeki trend ve alışkanlıklar hakkında çeşitli araştırmalar yapmakta ve bu kapsamlı araştırmalar sonucunda bilgiler sunmakta olan bir firmadır. Türkiye dahil birçok ülkede tüketicileri araştırarak sonuçları çalışmış olduğu firmalarla paylaşır.

Firmaların başarılı olabilmeleri için ürünlerini tüketicilere doğru bir şekilde sunmaları gerekmektedir. Tüketicilerle bağ kurmak ve onları en iyi şekilde anlayabilmek için ihtiyaçlarını doğru şekilde bilmeleri gerekmektedir. İşte burada devreye Nielsen giriyor. Bu şirket insanların izleme ve satın alma alışkanlarını inceleyerek, tüketiciyi etkileyen faktörleri tespit etmektedir. Yurtiçi ya da yurtdışı hiç fark etmez, tüm şirketlere hizmet sunmaktadır ve şirketlerin geleceklerini daha iyi duruma getirmek için ortak çalışmalar yürütmektedir.

Firmaların çeşitli yöntemleri, geleneksel segmentasyon modelleri ve tanıtımları artık yeter kalmaktadır. Bu sorunları çözebilmek ve daha iyi sonuçlar alabilmek için tüketiciye uyarlama en güzel yöntemdir. Bu teknik sayesinde tüketiciyle bir bağ kurabilir ve iş şeklinizi daha da derinleştirerek güçlendirebilirsiniz.

Firma genel olarak, tüketici araştırmaları yapmaktadır ve bu araştırmaları anlaşmalı olduğu şirketlere sunmaktadır. Uluslar arası tanınmış bir firma olan Nielsen’de kariyer yapmak için sizlere alt kısımda sunduğumuz linkleri kullanabilirsiniz. İş başvurularınızı İngilizce olarak yapabileceğiniz gibi kariyer.net gibi siteler üzerinden de yapabilirsiniz. İş başvurunuzu full time (tam zamanlı) ya da part time (yarı zamanlı) olarak yapabilirsiniz.Nielsen İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Caddesi Acarlar İş Mrk. C Blok No: 10 Kat: 1-2-3-4 34805 Kavacık / Beykoz, İstanbul

Nielsen Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nielsen firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nielsen insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ