Nida Kule İş Başvurusu

Tahincioğlu Gayrimenkul olarak bilinen bu şirket, Tahincioğlu Holding’in iştirakidir. Bu gayrimenkul şirketi birinci sınıf oteller inşa etmektedir. Bunun yanı sıra ayrıcalıklı ofis, alışveriş merkezi ve konut projeleri de yapmaktadır. Ülkemizin en büyük inşaat firmalarından bir tanesidir.

Toplamda 2 milyon metrekareden fazla inşaat alanı oluşturmuş olan bu dev firma, aktif olarak yönetimini üstlenerek gelir sağlamış olduğu gayrimenkul varlıklarına da sahiptir. Nida Kule Ataşehir, Nida Kule Göztepe ve Nida Kule Levent iş merkezleriyle de dikkatleri üzerine çekmiştir.

Nidakule Ataşehir, İstanbul’un en önemli iş bölgelerinden bir tanesi olarak bilinen Ataşehir’de yer almaktadır. A Plus ofis projelerinden oluşan Nida Kule, Leed kriterlerine uygun TOKI ve Emlak Konut GYO hasılat paylaşım modeliyle faaliyete geçirilmiştir. Toplamda 148.587 metrekare alana kurulmuştur ve 72.392 metrekare satılabilir alana sahiptir.

Tahincioğlu Holding bünyesinde çalışmak için kariyer sayasında yer alan cv gönderme alanından özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Nida Kule İletişim Bilgileri
Adres; Palladium Tower, Kardelen Sok. No: 2 Kat: 41 Ataşehir – İstanbul

Telefon +90 216 687 30 00
Faks +90 216 687 30 02
E-Posta mh@tahincioglu.com

Nida Kule Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nida Kule firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nida Kule insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ