Neziroğlu İş Başvurusu

Bizler 1 Mart 1970 tarihinden beri hizmet veren ve Emekli Piyade Albay Nezir Neziroğlu tarafından kurulan bir firmayız. İlk yıllarımızda yedek parça ve motosiklet satışı yaparak başladığımız bu yolculuğumuza büyük bir firma olarak devam etmekteyiz. Özellikle de ilk yıllarımızda Skoda, Lada, Jawa markaları ile hizmeti veriyordu. Sonrasında İsuzu ve Renault ile yolumuza devam etil son olarak da 2005 yılından beri Hyundai ve Suzuki, Geely markalarınız da bünyemiz altına aldık. Günümüzde sayısız tesis ve birçok çalışanımız ile sizlere otomotiv sektöründe hizmet vermeye devam ediyor, Neziroğlu olarak her zaman ihtiyaçlarınız yönünde hizmetlerimizi geliştiriyoruz.

Bizler 43. Yılımızda daha iyi bir gelecek için çalışan her zaman müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet veren bir firma olmanın onurunu yaşıyoruz. Bizler için müşterilerimiz her zaman ilk sırada gelmektedir. Bizim Neziroğlu olarak hizmet anlayışımız oldukça farklıdır. Her zaman hem müşterilerimize hem de çalışanlarımıza karşı dürüst ve doğru olmak. Her zaman takım ruhunu desteklemek ve birlikten kuvvet doğar lafının gerçek olduğunu göstermek. Yaptığımız işlerden ve attığımız her adımdan gurur duymak. Hayal gücü ile yola çıkarak yaratıcılık elde etmek. Her zaman somut şeylere inanmak.

Bizler her zaman kendimizi geliştirmek ve müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyor her zaman hizmet kalitemizi yükseltmek için adımlar atıyoruz.

Neziroğlu İletişim Bilgileri
Adres; Dumlupınar Bulvarı No:108 Söğütözü / Ankara

Tel : 0312 284 52 52

Neziroğlu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neziroğlu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neziroğlu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ