Nezih Kitabevi İş Başvurusu

İlk mağazamızı 1907 yılında İskele Kitapevi olarak açtık ama sonrasında 1970 yılında Nezih Kitabevi olarak yolumuza devam ettik. Yani çok eski ve köklü bir kitapevi olduğumuz herkes tarafından bilinmektedir. Günümüzde tam olarak 15 mağaza ile sizlere hizmet vereye devam ediyoruz. Mağazalarımız İstanbul, Ankara ve Bursa’dadır. Özellikle alanında ilk olma özelliğimiz sayesinde pek çok firmanın da idolü olmaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle de sürekli olarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Küçükten büyüğe herkesin tarzına hitap edecek kitapları bünyemizde barındırıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde aradıklarınızı bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece kitap değil aynı zamanda: Kitap, Kırtasiye, Oyuncak, Penshop, Sanatsal hobilere yönelik malzemeler. Elektronik ürünler de bizlerin sizlere sunduğu hizmetler ve ürünler arasında yer almaktadır.

Sizler de her zaman en yeni çıkan trend ürünler ile hayatınızı renklendirmek istiyorsanız o zaman sizler de Nezih Kitabevi’ni tercih edebilirsiniz. En yeni kitaplar, en çok izlenilen ve beğenilen filmler, oyunlar ve oyuncaklar, hediyelik eşyalar, hobiler için gereken malzemeler 15 mağazamızda sizlerle buluştuğu gibi aynı zamanda internet üzerinden de sizlere hizmet sunuyoruz. Her nerede oturursanız oturun beğendiğiniz ve sahip olmak istediğiniz tüm ürünlerimiz için kargo seçeneğini sizlere sunuyoruz. Okul döneminde ihtiyacınız olan yardımcı kitaplardan dil kitaplarına kadar diğer seçeneklerimizle de sizlere hizmet vermekteyiz.

Nezih Kitabevi İletişim Bilgileri
Adres; Nezih Kitap Kırtasiye Sanayi ve Ticaret A.Ş. Saray mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:17-A Kat:2 Ümraniye – İSTANBUL

Tel: 0216 634 72 72

Nezih Kitabevi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nezih Kitabevi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nezih Kitabevi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ