Neyiyelim İş Başvurusu

Neyiyelim Home Ofiste 2006 yılında kurulmuş bir internet sitesidir. Yemek siparişinin online olarak verildiği, sektörün en teknolojik firması olarak anılmaktadır. Gelişen ağı, yemek firmaları ve kullanıcıları ile, hizmet kapasitesini her gün biraz daha arttırmaktadır. 1000’den fazla işletmeyi bünyesinde barındırarak, kolay yoldan yemek siparişi vermek isteyenlere, online bir platformdan şirketin sistemine girerek, istediği türde yemek siparişi verebilmelerini mümkün kılmaktadır.

Neyiyelim sitesinin e-ticaret sisteminden bazı farkları vardır. İşimizi gerçekten severek yapıyoruz sloganıyla bu fark en güzel bir şekilde yansıtılmaktadır. Müşterilerine kaliteli bir hizmeti verebilmek için bir sorunda bahane üretmeden direk çözüm odaklı çalışmaktadır. Disiplinli ve programlı çalışma stratejileri ile, yapılan işin akıbetini sürekli olarak sürdürebilen bir stratejiyi izlemektedirler. İşe, çalışmalara ve müşteri memnuiyetine önem veren yapıları ile, nitelikli bir site haline gelmiştir.
Neyiyelim bazı prensiplere göre çalışmaktadır. Bu prensipler, kalitenin sürekliliği, bahane değil çözüm üretme adımları, sürekli olarak kendini geliştirme politikası ve hizmeti bunlardan bazılarını oluşturmaktadır.

Online Yemek Siparişi konusunda gelişmiş bir yazılım kullanarak, birçok semt üzerinde aracı firmalar üzerinden yemek siparişini mümkün kılmaktadır. Bu sayede bir kullanıcı sadece semt ve mutfak seçimini yaparak, o bölgedeki firmalar üzerinden yemek siparişi verebilmektedir. 2006 tarihinden beri süren uygulama sayesinde internet üzerinden Neyiyelim sitesi aracılığı ile sipariş vermek kolay ve teknolojik bir yapıya bürünmüştür.

Neyiyelim İletişim Bilgileri
Adres; Merkez, Şişli / İstanbulNeyiyelim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neyiyelim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neyiyelim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ