Next NextStar İş Başvurusu

Bizler Next NextStar olarak 1989 yılından beri uydu sektöründe emin adımlar ile ilerleyen ve pek çok firmaya da örnek olan bir firmayız. Özellikle de yurtdışı bağlantılı olduğumuz için yurtdışında daha hızlı gelişen teknolojiyi Türkiye’deki müşterilerimize hızlı bir şekilde sunmaktayız. Son teknoloji ürünleri arasında yer alan: NEXT, NEXTSTAR, NEXTPOWER, NEXT DIGITAL, NEXT SUN, NEXT KING gibi markalar ile çalışmaktayız.

Bu nedenle de her zaman teknoloji konusunda bir adım önde olduğumuzu söyleyebiliriz. AR-GE çalışmalarına her zaman ara vermeden devam ediyor ve gelişebilmek için öncelikle teknolojiye açık olmak gerektiğinin de bilincine varıyoruz. Sunmuş olduğumuz tüm ürünler müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını her zaman karşılamak üzere üretilmektedir.

Bizler Next NextStar olarak sadece uydu sektöründe değil aynı zamanda da televizyon üreticiliğinde, oynatıcılarda da iddiamızı koruyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve bunları da ürünlerimize yansıtıyoruz. HD televizyonlarımız, DVD ve VCD kutularımız, sinema sistemlerimiz, otomobiller için ürettiğimiz müzik çalarlarımız sayesinde her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Amacımız her zaman dünya çapında kabul gören bir firma olabilmektir. Bu nedenle de her zaman daha çok çalışmayı kendimize görev edinmekte ve hedeflerimizi her zaman zirveye çıkarmaktayız. Böylelikle firma olma bilincimizi taze tutmayı başarıyor ve emin adımlar ile ilerleme konusunda daha da gelişiyoruz.

Next NextStar İletişim Bilgileri
Adres; Battalgazi Mh. Basra Cd No:16-22 34935 Sultanbeyli – İstanbul

Telefon: +90(216)5929800

Facebook: https://www.facebook.com/next.nextstar/

Next NextStar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Next NextStar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Next NextStar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. harun basdost dedi ki:

    İş arıyorum, 1982 doğumluyum. Ehliyetim var.

BİR YORUM YAZ