Nexans Kablo İş Başvurusu

Evlerimizde, iş yerlerimizde ve tüm yaşam alanlarında ışıklandırma, ısıtma, havalandırma gibi işlemler için kablo kullanılmak durumundadır. Zor koşullar için özel kılıfla tasarlanmış bu kablolar Nexans kablo tarafından hizmetimize sunulmaktadır. Ocak 2001 yılı itibari ile Nexans Türkiye Endüstri ve Ticaret A.Ş. olarak yoluna devam eden firmamız, ekonomi dünyasında uzun yıllardır boy göstermiş ve belirli bir tecrübe birikimine sahip olmuş durumdadır.

Sürekli değişen ve gelişen kablo ve ekipmanları sektöründe hizmet veren firmamız, ürünlerinin İstanbul ve Denizli’deki fabrikalarda üretilmesi ile satışa sunmaktadır. Tesisat kabloları, orta gerilim enerji kabloları, telekomünikasyon ağı kabloları gibi alanlarda hizmet veren firmamız aynı zamanda Türkiye’nin en iyileri arasına da adını yazdırmayı başarmıştır. Türkiye pazarına uygun ürünler de üreten firmamız yapı market ürünleri, kauçuk kablolar ve bilgisayar ağları için kablolar gibi çeşitli alanlarda üretimleri ile tüketicilerin nabzını kontrol etmeyi ve neyin memnuniyet, neyin memnuniyetsizlik getireceğini öğrenmiş durumdadır.

Kalitesi ile çevre duyarlılığını kanıtlayan firmamız gerekli belgelerle de imalat sektörü kolunda faaliyetlerine devam etmektedir. Teknolojinin sürekli takibi ile tüm üretim alanlarında en yüksek teknik donanımı kullanmakta olan Nexans kablo, ürettiği tüm ürünlerde kalite standartlarını yükseltmeyi başarmaktadır. BASEC, VDA, KEMA, TSE, ISO 9001 ve ISO 14001 belgeleri ile kalitesini kanıtlayan firmamız, tam zamanında hizmet götürme ve kaliteden ödün vermeme felsefesinden ödün vermemekte, daima en büyük hedefi müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Nexans Kablo İletişim Bilgileri
Adres; Mecidiyeköy Mahallesi, Oğuz sokak No:4 Rönesans BIZ Plaza Kat: A/1 Mecidiyeköy 34387 İstanbul

Tel: 90 (212) 266 01 60

Email: info.turkey@nexans.com

Nexans Kablo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nexans Kablo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nexans Kablo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ