New Holland İş Başvurusu

New Holland, ürünlerinin her birinde, yakıt verimliliği konusunda olmak üzere, bakımlarının kolaylıklarından, operatör konforuna kadar çeşitli kaliteyi en iyi sistemde ele almaktadır. Bu sayede üretim konusu da birçok kalite unsurunu da beraberinde getirmektedir.

NewHolland markası uluslararası alanda etkin bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de gelişmiş unsurları ve bağlayıcı etmenleri, müşterilerin memnuniyetine göre şekillenmektedir Geliştirme aşamasından, üretim ve kalite standartlarına kadar en etkin bir şekilde Türkiye’de satışa sunulmaktadır. New Holland ürünleri üretkenliği ve konforu en iyi şekilde sağlayabilmek için gerekli niteliklere sahip olarak üretilmektedir. Bu sayede teknolojinin gereklilikleri ve Fiat Power Train’in üretmiş olduğu yeni nesil motorlarda eklenince kalite bir hayli artarak, müşterilerin memnuniyeti kazanılmaktadır.

Bu bağlamda Fiat Power Train’in yılda 3 milyonu bulan motor üretimi de, motor ihtiyacının ve talebinin ne kadar çok olduğunu göstermektedir. Buna ek olarak dünyanın en önde gelen ve üretim konusunda ileri bir düzeyde olan Fiat Power Train motorları, New Holland ürünleri içinde kullanılmaktadır. Bu etkiyle, NewHolland iş makineleri, uzun ömürlü, verimli ve kaliteli motorlara sahip olarak kullanılmaktadır. Bu sayede birçok inşaat alanı için bir sıkıntı yaşanmadan, iş makinelerinden istenilen verim, kaliteyle alınabilmektedir.

Türk Traktör, NewHolland ile, Türkiye’nin sürekli büyüyen ve gelişen inşaat sektöründe katkı sağlamaktadır.

New Holland İletişim Bilgileri
Adres; Bornova, Kemalpaşa Cd, 13-19, 35060 Ümit, Bornova, İzmir

Tel: 444 0 648

New Holland Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda New Holland firmasında kariyer yapabilirsiniz. New Holland insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emrah dedi ki:

    Merhaba ben İşitme engelliyim. Depo’da çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ