New Balance İş Başvurusu

New Balance iş ilanları ve personel alımı. New Balance iş başvuru formu, insan kaynakları ve kariyer olanakları…

New Balance markasının hikayesi William J.Riley adındaki 33 yaşındaki garsonun 1906 yılındaki vermiş olduğu bir karar üzerine başlamaktadır. Kendinden baz aldığı ve ayakta kalan insanlar için bir ayak tabanlığı üreterek, ayakların rahatlığını sağlayabilmeyi ilke edinmiştir. Bu nedenle gerekli çalışması ve adımları sayesinde Riley’in ayak tabanlığı tasarımı dönemin en etkili bir ürünü olarak dikkat çekmiştir.

İlk üretimlerinde ayak tabanlığı olarak faaliyete geçen New Balance, günümüze kadar çeşitli aşamalardan geçmiştir. 1970 yıllarda, ayakkabı üretmede özel bir üretici ve spor ürünlerinde dev bir şirke haline gelerek, dünyada önemli bir marka haline gelmiştir.

New Balance markasının genel amacında polis memurlarından, garsonlara ve ayak işlerini yapan kitlelerin rahatlığı düşünülerek ayak tabanlığı üretilmiştir. Sonralarda ise günlük sporcuların ihtiyaçlarına yönelmiş ve üretimlerindeki farklılığı her geçen gün arttırmıştır.

Ayakkabı üretiminde konforu, ayak ile bütünlüğü sağlayabilmesi için numaraları ve bunun gibi çeşitli etmenlere yıllar boyunca dikkat etmiştir. Her kalıba ve bedene uyumlu bir şekilde ayakkabı üreterek, kalitesini geniş bir kitleye de yansıtmıştır.

New Balance, ayakkabı üretiminde konforu, daha iyi performansı ve en iyi kalıbı sağlayabilmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Bunun için, kullandıkları teknolojiyi ve üretim yöntemlerini sürekli olarak geliştirmektedirler. Önem verilen noktada, müşterilerinin memnuniyetini, yapı taşını oluşturan bütünlük ve kalite ile sağlama yönüne gitmektedir. Bu sayede, birçok değerin bilincinde olarak ayakkabı üretiminde ciddi bir konumda bulunmaktadır.

New Balance İletişim Bilgileri
Adres; Muallim Naci Caddesi İncesu İş Merkezi No: 43/1 Ortaköy / İSTANBUL

New Balance Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda New Balance firmasında kariyer yapabilirsiniz. New Balance insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ