Nevzat Ecza Deposu İş Başvurusu

1962 yılında Nevzat Karpuzcu tarafından kurulan Nevzat Ecza Deposu olarak faaliyetlerimize Ankara, Fevzi Çakmak Sokak’da başladık. Daha sonrasında ise 1967 yılında Kızılay Karanfil Sokak’a taşındık. Öncelikli hedefimiz Ankara’daki eczanelere hizmet vermek olsa da, daha sonrasında çevre illerden gelen talepler doğrultusunda hizmet ağımızı genişlettik. Mesleki kimliğimiz ve ilkeli ticaret anlayışımızla çıktığımız yolda, kısa sürede sağlık sektörünün saygın bir ismi haline geldik.

1994 yılında Balgat’daki 5000 metrekarelik binamıza taşınmamızın ardından da kurucumuz Nevzat Karpuzcu, Yönetim Kurulu Başkanlığını oğlu Emin Karpuzcuya devretti. Hızla gelişen ve kendini sürekli yeniliklerle teknolojik gelişmelere adapte eden firmamız bugün, 24 farklı noktada, 1000’i geçen çalışanı ile sağlık sektöründe hizmetlerine devam etmektedir. Her geçen gün biraz daha gelişen ve ilerleyen Nevzat Ecza Deposu, günümüzdeki son durumu ise ülke genelinde hizmetleri ile adından söz ettirmektedir. Yaklaşık 60 ilde eczanelere hizmet götüren firmamız, disiplinli çalışmaları ve kaliteden ödün vermeyişi ile yoluna devam etmektedir.

İnsan sağlığına hizmet etmenin kutsal bir görev olduğu bilinciyle hareket ederek yurdumuzun dört bir yanına açtığımız şube ve bürolarımızla kaliteli depoculuk anlayışını benimsemekteyiz. Depomuzun her seviyedeki çalışanları arasında kurulan bağ ile de bir aile ortamı oluşturmuş bulunmaktayız. En başta gelen hedefimiz, eczacının ihtiyacını doğru anlamak, çalışanlarla ve müşterilerle doğru iletişim kurmak ve sektördeki son gelişmelere hakim olmaktır.

Nevzat Ecza Deposu İletişim Bilgileri
Adres; Oğuzlar Mahallesi 1370.Sokak No: 7/1 06520 Balgat / ANKARA

Nevzat Ecza Deposu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nevzat Ecza Deposu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nevzat Ecza Deposu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Şenol eser dedi ki:

    27 yasindayim b snfi ehliyetim var ne is olsa yaparim 0554 838 29 18

BİR YORUM YAZ