Nevvar Salih İşgören Hastanesi İş Başvurusu

İzmir şehir merkezinde, kent yaşamının en yoğun olduğu yerde hizmet veren Nevvar Salih İşgören Hastanesi, 7112 metrekare alan üzerine kurulu ve üç blok halinde hizmet veren bir hastanedir. Hizmet veren bloklardan biri olan A Blok, Fransız Hastanesi olarak bilinmekte ve 1857 yılında Fransızlar tarafından inşa edilmiş durumdadır. Blok 1978 yılında imzalanan protokol ile tüm kullanım alanları ve şapeli ile Sağlık Bakanlığına devredilmiştir. 1978- 1986 yılları arasında Trafik ve Travmoloji Hastanesi, Yaşlı Hastalıkları Hastanesi, Kamu Sağlığı Merkezi ve Sağlık Müdürlüğü olarak hizmet veren hastanemiz 1986 tarihinde Alsancak Devlet Hastanesi adını almıştır.

Hizmet veren bloklardan olan B Blok 1935 tarihinde inşa edilmiş olup, Cumhuriyet döneminin ilk betonarme binalarındandır. Diğer bir blok olan C Blok’un yapımını Hastane Yardım ve Yaşatma Derneği desteklemiştir. Derneğin başladığı inşaatın hayırsever iş adamı Salih İşgören’in destekleri ile tamamlanması neticesinde ise hastane 1996 yılında tam olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastane kapasitesini 200 yatağa çıkaran bu ek binanın yapılması sonrasında da Alsancak Devlet Hastanesi’nin adı Nevvar Salih İşgören Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Hastane olarak hizmet verdiğimiz hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, teşhis ve tedavi yöntemlerini en hızlı, kaliteli ve mükemmel şekilde, uzmanlar tarafından uygulamak en başta gelen misyonumuzdur. Hastanemize başvuran her kesimden insana sunduğumuz güler yüzlü ve kaliteli hizmet doğrultusunda daima en iyi sağlık yardımını sağlamaktayız.

Nevvar Salih İşgören Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Aliçetinkaya Bulvarı No: 26 Alsancak / Konak, İzmir

Mail  :  adh.bilgi@saglik.gov.tr

Telefon :  0 232 463 64 65

Nevvar Salih İşgören Hastanesi Kariyer Olanakları
Nevvar Salih İşgören Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Nevvar Salih İşgören Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Adile ALPERGÜN dedi ki:

  Merhaba ben Adile ALPERGÜN. Sosyal hizmetler önlisans mezunuyum. İş arıyorum. Yardımcı olur musunuz?

 2. derya dedi ki:

  merhaba ben hastanenizde temizlik görevlisi olarak iş arıyorum. bana yardımcı olursanız sevirim . teşşekürler

 3. ERTAN AKSU dedi ki:

  MERHABA BEN ERTAN HASTANENİZDE TEMİZLİK PERSONELİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM 28..05..1974 DOĞUMLUYUM 9 YIL HAVALİMANINDA T.H.Y UÇAK TEMİZLİK 4 YIL OFİSBOY 5 YIL FABRİKADA TEMİZLİK İŞİNDE ÇALIŞTIM ŞU AN İŞSİZİM SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM TEL NUMARAM. SAYGILARIMLA KOLAY GELSİN

 4. Handan dedi ki:

  Slm ben İzmir gültepede oturuyorum sizinle çalışmak istiyorum bu işe ihtiyacım var iki çocuk okuruyorum yaşım 35 işallah bana dönersiniz

 5. canan kuzu dedi ki:

  merhaba ben canan kuzu hastanenizde temizlik görevlisi yada hasta bakıcı olarak çalışmak istiyorum 1980 doğumluyum 16.06 .2016 da 560 saatlik hasta ve yaşlı refakatçisi bakım elamanı sertifikam aldım sizinle çalışmak istiyorum.

 6. zehra arslan dedi ki:

  merhaba ben zehra hastanenizde temizlik görevlisi veya hasta bakıcı olarak çalışmak istiyorum1984 doğuluyum bornava huzur evinde çalıştım hasta bakıcı olarak hasta yaşlı refakatrçisi bakım elamanı sertifikam var 560 saatlik şu an işsizim sizinle çalışmak istiyorum.

 7. Aslı dedi ki:

  Merhaba bilgisayar ve tıbbi sekreterlik sertifikam var bana yardımcı olursanız çok sevinsevinirim

 8. Gülhan dülge dedi ki:

  Merhaba ben Gülhan, hastanenizde temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum. Hasta bakım sertifikam var . 05.12.1978 doğumluyum. 7 yıl Oğlakçıoğlu Kenar Bantlarında üretim ve satış yaptım. Su Hospital hastanesinde temizlikçi olarak çalıştım. Şu an işsizim, sizlerle çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ