Nevvar Salih İşgören Hastanesi İş Başvurusu

İzmir şehir merkezinde, kent yaşamının en yoğun olduğu yerde hizmet veren Nevvar Salih İşgören Hastanesi, 7112 metrekare alan üzerine kurulu ve üç blok halinde hizmet veren bir hastanedir. Hizmet veren bloklardan biri olan A Blok, Fransız Hastanesi olarak bilinmekte ve 1857 yılında Fransızlar tarafından inşa edilmiş durumdadır. Blok 1978 yılında imzalanan protokol ile tüm kullanım alanları ve şapeli ile Sağlık Bakanlığına devredilmiştir. 1978- 1986 yılları arasında Trafik ve Travmoloji Hastanesi, Yaşlı Hastalıkları Hastanesi, Kamu Sağlığı Merkezi ve Sağlık Müdürlüğü olarak hizmet veren hastanemiz 1986 tarihinde Alsancak Devlet Hastanesi adını almıştır.

Hizmet veren bloklardan olan B Blok 1935 tarihinde inşa edilmiş olup, Cumhuriyet döneminin ilk betonarme binalarındandır. Diğer bir blok olan C Blok’un yapımını Hastane Yardım ve Yaşatma Derneği desteklemiştir. Derneğin başladığı inşaatın hayırsever iş adamı Salih İşgören’in destekleri ile tamamlanması neticesinde ise hastane 1996 yılında tam olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastane kapasitesini 200 yatağa çıkaran bu ek binanın yapılması sonrasında da Alsancak Devlet Hastanesi’nin adı Nevvar Salih İşgören Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Hastane olarak hizmet verdiğimiz hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, teşhis ve tedavi yöntemlerini en hızlı, kaliteli ve mükemmel şekilde, uzmanlar tarafından uygulamak en başta gelen misyonumuzdur. Hastanemize başvuran her kesimden insana sunduğumuz güler yüzlü ve kaliteli hizmet doğrultusunda daima en iyi sağlık yardımını sağlamaktayız.

Nevvar Salih İşgören Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Aliçetinkaya Bulvarı No: 26 Alsancak / Konak, İzmirNevvar Salih İşgören Hastanesi Kariyer Olanakları
Nevvar Salih İşgören Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Nevvar Salih İşgören Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gülhan dülge dedi ki:

    Merhaba ben Gülhan, hastanenizde temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum. Hasta bakım sertifikam var . 05.12.1978 doğumluyum. 7 yıl Oğlakçıoğlu Kenar Bantlarında üretim ve satış yaptım. Su Hospital hastanesinde temizlikçi olarak çalıştım. Şu an işsizim, sizlerle çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ