Nevşehir Ek İş İlanları

Nevşehir İç Anadolu Bölgesinde bulunan kendine has özellikleriyle herkes tarafından tanınan bir şehirdir. Tanınmasında en önemli etken coğrafi yapısındaki farklılıklardan kaynaklanmaktadır.

Nevşehir tarihi zenginlikleri olan bir şehirdir. Bu şehrin tarihi milattan önceki yüzyıllara dayanmaktadır. Milattan önceki Anadolu medeniyetlerinin bulunduğu bölgelerdendir. Volkanik bir bölgedir. Volkanların oluşturduğu yapılar farklı görünümlere sahiptir ve ilgi çekmektedir. Büyük vadileri vardır. Kızılırmak ise önemli bir yere sahiptir.

Nevşehir Ekonomisi
Nevşehir’de en çok tarım yapılmaktadır. Tarım ürünleri karasal iklime uygun olan ürünlerdir. Bu ürünlere yönelik tarım faaliyetleri geçim kaynağıdır. Ayrıca üzüm farklı bir yere sahiptir. Kaliteli üzümler şarap yapımında kullanılmaktadır. Ayrıca geleneksel olarak halıcılık yapılmaktadır. Turizm ise gelişme göstermektedir. Doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Peri bacaları, geniş vadileri, akarsuları doğa tatilini sevenler için iyi bir seçenek olmaktadır. Ayrıca tarihi kalıntılar ise eski çağların izlerini taşımaktadır. Turizm gelir kaynaklarından biridir bu yüzden birçok tesis, lokanta ve otel bulunmaktadır. Turizm sayesinde ticari hayatta canlanmaktadır. Sanayinin çok fazla geliştiği söylenemez ancak yinede fabrikalar bulunmaktadır. Dokuma, giyim ve daha başka alanlarda fabrikalar bu şehirde bulunmaktadır. Hayvancılık olarak ise daha çok küçükbaş hayvancılık yapılmaktadır.

Nevşehir’de Evde Yapılabilecek İşler
Tesbih dizme işi evde yapılabilecek işler arasında yer almaktadır. Değişik değerli taşlardan oluşan tesbihler yapılmaktadır. Ayrıca geleneksel motiflerin olduğu dantel, iğne oyası ve örgüler turistik bir bölge olduğu için ilgi görmektedir. Bebek bakımı ise evde yapılabilecek diğer işler arasındadır. Değişik boncuk ve pul dizim işi evde para kazandırmaktadır. Çeşitli kumaşlardan yapılan duvar süsleri ile yine turistlere yönelik çalışmalar yapılabilir. Otantik motifler içeren desenlerle yapılan nakışlar ilgi görmektedir.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 21 YORUM
 1. Fatma dedi ki:

  Nevşehir de ev hanımı yım yemek işi iyi yaparım her türlü yöresel yemekleri yaparım

 2. Merve küçükpancar dedi ki:

  İyi günler acil iş arıyorum ulaşırsanız sevinirim

 3. Kubra dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 4. Esra dedi ki:

  Evde her işi yaparım boncuk dizme nikah şekeri tesbih yapma nr olursa acil donerseniz sevinirim

 5. Dilan dedi ki:

  Nevsehirde universite ogrencisiyim, evde ise ihtiyacim var 0507.860.25.26

 6. Tuğba Bozbey dedi ki:

  Nevşehir 350 evler mahallesinde oturuyorum

 7. Merve dedi ki:

  Slm ben evde iş istiyorum acil hemen

 8. Selda dedi ki:

  Türkiyenin neresinde olursanız olun hiç farketmez kendine inanan güvenenler arasın kaybedecek bir şeyiniz yok boncuk paketleme bu tür işleri vermiyorum %40 gelir sağlayacak işler verebilirim lütfen telefondan mesaj atmayın arayın görüşelim 05351045408

 9. Fatma Nur dedi ki:

  Merhaba ben Nevşehir Merkez’ de oturuyorum. Acil işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 10. Fatma Nur dedi ki:

  Merhaba ben nevşehir merkezde oturuyorum.Acil işe ihtiyacım var.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

 11. Yakup dedi ki:

  Mrh ben yakup esim Ev de ek iş yapak isdiyor ayrıca kardesimin eside var yani iki kişiler evde iş yaptırmak isdeyen firmalar varsa bana dönüş yaparsa memun olurum

 12. Fatma çataltepe dedi ki:

  Merhaba ben Nevşehir merkezde oturuyorum VE evde yapılabilecek kına paketleme, boncuk isi, dantel, lif örgü vb. İşlerden yapmak istiyorum.

 13. Neziha Binici dedi ki:

  Merhaba ben Ürgup’te oturuyorum. Boncuk dizme veya pul dizme veya tespih dizme islerini yapmak istiyorum. Lutfen geri donus yaparsaniz cok memnun kalirim, becerikliyimdir. Cok acil ek bir ise ihtiyacim var.

 14. Yeşim dedi ki:

  Nevsehir merkezde oturuyorum.ev hanimiyim.ek is istiyorum.

 15. duygu dedi ki:

  Nevşehir merkezde yaşıyorum. Nevşehir’de evde yapabileceğim ek işler arıyorum. Ek işe ihtiyacım var, dönerseniz sevinirim.

 16. Eda dedi ki:

  İşe ihtiyacım var, her türlü işi yaparım. Bana ulasin lütfen, Nevşehir merkez.

 17. Busra Ayse Aksu dedi ki:

  Nevsehir merkezde oturuyorum poset paketleme isi civi paketleme isi vb yapabilirim. Bir grubum var. Lutfen hemen donerseniz sevinirim….

 18. Soner dedi ki:

  Nevşehir merkezde oturuyorum, ek is istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 19. hatice dedi ki:

  Nevşehir merkez ihtiyacim var, ulasirsaniz sevinirim.

 20. ekrem dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Bayan için arıyorum.

BİR YORUM YAZ