Nevşehir Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sağlık turizmi uygulaması kapsamında bulunan Nevşehir Devlet Hastanesi, kaliteli ve mükemmel hizmetleri, deneyimli personeli ve en iyi bakım üniteleri ile hizmet vermektedir. Hastanemiz, 3 acil tıp uzmanı, 6 anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 çocuk cerrahi uzmanı, 1 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 dermatoloji uzmanı, 1 diş hekimi, 1 endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları u genel cerrahi uzmanı, 1 gastroenteroloji uzmanı, 6 genel cerrahi uzmanı, 1 göğüs cerrahi uzmanı, 2 göğüs hastalıkları uzmanı, 1 göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 1 göz hastalıkları uzmanı, 4 iç hastalıkları uzmanı, 4 kardiloji uzmanı, 5 kulak burun boğaz uzmanı, 3 nöroloji, 8 ortopedi ve travmatoloji, 1 plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, 1 psikiyatri, 4 radyoloji, 3 üroloji, 2 tıbbi mikrobiyoloji uzmanı ve 5 pratisyen hekimle hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Nevşehir ilinde 2000 Evler Mahallesi, Avanos Yolu üzerinde bulunan Nevşehir Devlet Hastanesi, pek çok başarılı operasyona da imza atmıştır. Hastanemiz, Türkiye’de ilk kez yapılan kafa kaide tümörü ameliyatı ile Ülke genelinde adından söz ettirmiş ve mükemmel bir başarıya imza atmıştır. Online sayfası ile de mükemmel bir hizmet veren hastanemiz, randevu almadan laboratuar sonuçları almaya, doktor çalışma listesinden doktor nöbet listesine kadar ulaşılmak istenen pek çok bilgiye kolayca erişim sağlamaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ragıp Üner Mah., Karayazı Mevkii, Nevşehir

Tel: +90.384 228 50 50
Fax: +90.850 259 32 88
E-Mail: info@saglik.gov.tr

Nevşehir Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Nevşehir Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Nevşehir Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ismail aytam dedi ki:

  İse ihtiyacım var nevsehir 2000 evlere ikamet ediyorum tamirmontaj kaynak bakim onarım konusunda ustayım lise terk mezunuyum acil

 2. GökhanDEVECİ dedi ki:

  nevşehir merkezde ikamet ediyorum özel güvenlik görevlisi issizim iletişim 0531 463 00 28

 3. esra ÇANKAYA dedi ki:

  Memleketim olan Nevşehir de, devlet hastanesinde kalıcı bir çalışan olmak ve elimden geldiğince ilime faydalı olmak istiyorum.

  Büro Yönetimi Ve Asistanlığı bölümü mezunuyum.

BİR YORUM YAZ