Nevali Hotel İş Başvurusu

Türkiye, binlerce yıllık bir geçmişe sahip ve bu geçmişin izlerini halen topraklarında taşıyan bir ülkedir. Günümüzde hala sonuçları merakla beklenen kazı çalışmaları devam ederken bir taraftan da teknoloji ile iç içe yaşamaktayız. Uygarlıkların temelinin atıldığı Mezopotamya toprakları, büyüleyici bir geçmişi Şanlıurfa’da gözler önüne sermektedir. Gerek Türkiye’nin dört bir yanından, gerekse de dünyanın pek çok ülkesinden insanı çeken bu büyüleyici alanda en iyi konaklama hizmetini de Nevali Hotel sağlamaktadır. Peygamberler şehri olarak bilinen, Balıklı Göl ve benzersiz çarşılarıyla ilgi çeken Şanlıurfa, pek çok kültürel zenginliği de içerisinde barındırmaktadır.

Adını, uygarlığın temellerinin atıldığı Nevali Çori’den alan Nevali Hotel olarak geleneksel yemeklerimiz, misafirperverliğimiz, kültürel birikimimiz ile kapılarımızı herkese açmaktayız. Odalarımız, kral dairesi, süit oda, deluxe oda, standart ve engelli odalardan oluşmaktadır.

İster Türkiye’den olsun, isterseniz de dünyanın farklı bir ülkesinden, farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bu topraklara gelmişken benzersiz zenginlikteki Urfa yemeklerini tatmadan gitmek olmaz tabi ki. Şehrin en yüksek noktasında 800 metrekare restoranı ile eşsiz yöresel lezzetleri sunan otelimiz, aynı zamanda büyüleyici manzarası ile de sizi geçmişe götürecektir. Yörenin coğrafi mimarisine uygun olarak otantik dizayn edilmiş olan otelimiz ve restoranımız, genel kültür öğelerini taşıyan şark köşemiz ve meşhur sıra gecelerimiz ile büyüsünden kurtulamayacağınız ve tekrar gelmeyi düşüneceğiniz bir ortam yaratmaktadır.

Nevali Hotel İletişim Bilgileri
Adres; Abide Kavşağı, 63000 Şanlıurfa

 

Tel: +90 (414) 318 80 00

E-posta: info@nevalihotel.com

 

Nevali Hotel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nevali Hotel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nevali Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    Selamualeykum hayirli gunler ben ahmet sanliurfada oturmaktayim is ariyorum antalyada 4 sene boyunca profosyonel garsonluk yaptim garsonluk belgemde var ilgilinize tesekkur ederim ALLAH sizden razi olsun..

BİR YORUM YAZ