Neutrogena İş Başvurusu

Neutrogena’nın kuruluş tarihi 1954’tür. Bu kurulumun esas nedeni, araştırmacı bir kaşif olan Manny Stolaroff’un Belçiya’yı ziyareti sırasında keşfetmiş olduğu bir ürün olmaktadır. Bu ürün, o dönemin tüm pazarlarından farklı bir yapıya sahip olan kehribar rengi sabundur. Bu nedenle Neutrogena’nın hikayesi başlamış oldu.

Keşfi, Manny Stolaroff tarafından yapılan şeffaf sabunun, içeriğindeki yumuşak ve saf formülleri sayesinde, cildin pH seviyesini bir dakika içerisinde normal döngüsüne getirebilme özelliği bulunmaktadır.

Fakat Neutrogena’nın bir dünya markası olmasındaki ilk temeller Manny Stolaroff’un oğlu tarafından atılmıştır. Lloyd Cofsen dönemin zorlu bir aşamasını gerçekleştirmiş ve Neutrogena’nın dürüstlük adına yaptığı çalışmalar ile, piyasanın en çok tercih edilen bir ürünü hale gelmesini sağlamıştır. Bunun için çeşitli dermatologlar ve cilt uzmanlarıyla görüşerek, babası tarafından keşfi yapılan sabunun çok kısa bir zamanda değeri arttı. Kalitesindeki ve alışılmışın dışındaki yapısıyla, Neutrogena markasının ilk temelleri atılmış oldu.

Kısa zamanda talebin artması ve cilt üzerindeki etkilerin yararları kanıtlandığında, Neutrogena piyasada geniş bir yer tutmuştur. Sonrasında kehribar rengindeki sabunun cilt bakım ürünlerine kadar bir faaliyet alanına girmesiyle, pek çok insan bu sabunu kullanmıştır. Fakat tüm bunlar, kaliteli bir araştırma, dermatolog ve cilt bakım uzmanlarının desteği ile, insanlara güvenin tam olarak doğru bir şekilde yansıtılabilmesi sayesinde olmuştur.

Neutrogena İletişim Bilgileri
Adres; Johnson and Johnson Sıhhi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ertürk Sok. Keçeli Plaza No:13 34810 Kavacık /İSTANBUL

Neutrogena Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neutrogena firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neutrogena insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ