Neutec İş Başvurusu

Çevreyi koruyan yapısı ile, iş sağlığına önem veren Neutec birçok farklı isminde hizmet veren bir kuruluş olmaktadır. Bu isimlerde Neutec İnhaler, Neutec Solid, Neutec Cef, Neutec Arge, Neutec Chem gibi isimler oluşturmaktadır.

Bunlar içerisinde Neutec İnhaler, tıp alanında özellikle akciğer ve solunum rahatsızlıkları çeken kişilere karşı ürünler geliştirmektedir. Misyon olarak dünya üzerindeki tüm akciğer ve solunum rahatsızlıkları çeken hastaların daha iyi bir şekilde rahat edebilmelerini amaçlamaktadır. Tüm hastaların ulaşabileceği maliyetlerde, rahatsızlıklarını gideren ve en gelişmiş teknolojiler kullanılarak birçok ürün geliştirmektedir. Neutec İnhaler, sağlıklı yaşamanın daha iyi bir nefes alabilme ile olduğunu belirtmekte ve nefes almayı kolaylaştıracak bir hizmeti sunmaktadır.

Neutec chem ise, 2009 yılında kurularak, ilaç sektöründe yer alan firmaların hammadde ile ambalaj desteğini sağlayan bir üretim gerçekleştirmektedir. Gerçek resmi ismi olan , Neukim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak faaliyet göstermektedir.

Neutec chem, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyeti ile hizmet alanını daha çok genişletmiştir. Çeşitli referanslar aracılığı ve kalitesindeki kesinlik ile, Adana ve İstanbul illerindeki şubeleriyle hizmet vermektedir. Buna ek olarak 45 kişiden oluşan profesyonel kadrosu ile dünyanın çeşitli alanlarında kurmuş olduğu iletişim ağı ile, tüm ihtiyaca cevap verebilecek bir kapasiteye ulaşmış ve gelişmiştir.

Neutec sürekli olarak müşteri memnuniyetini gözeten ve kaliteye önem vererek kendini daima geliştiren bir marka olmayı amaç edinmiştir.

Neutec İletişim Bilgileri
Adres; Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark Alanı D1 Blok Esenler / İstanbul

Neutec Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neutec firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neutec insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ