Network Giyim İş Başvurusu

Türkiye’de hazır giyim sektörüne 1999 yılında katılan Network, kısa zamanda etkili bir marka haline gelmiştir. Boyner Holding Grup Şirketlerinden AY Marka Mağazacılık A.Ş çatısı altında kurulmuştur. 21. yüzyılın birçok niteliklerine uyan, yenilikçi, 21. yüzyılın geniş kültürlü yapısından ilham alan, dinamik bir marka olmaktadır. Network giyim mağazaları, isim olarak ta günümüzün gerekli niteliklerini karşılamaktadır. Network ismi günümüz gelişimleri, bilim ve modasını yansıtan bir değere de sahiptir. Ayrıca Network markası, çalışan kesimin ihtiyaçlarından, hazır giyim koleksiyonundaki başlangıç ve hazırlanma aşamasından dikiş aşamalarına kadar geniş bir anlamı da barındırmaktadır.

Network Zone, günün her zaman modasına uygun olarak tasarımlarına devam etmektedir. Bunun için göz alıcı, çarpıcı, etkileyici ve sezon trendlerini en iyi şekilde yakalayarak, modern tasarımları gün yüzüne çıkarmaktadır.

Network Black, gece hayatını simgelemektedir. Işıltılı, parlak, klasik ve sadece modeller, davetlerin, önemli organizasyonlar için bir tasarım giyimini yansıtan hazır-giyim modellerini barındırmaktadır. Network Touch ise, hafta sonunun sakinliğini ve modern yaşamın temposunu yakalayan bir bütünlüğü yakalamaktadır.

Network giyim zamansız moda anlayışına uygun olarak hareket eder. Türkiye’de özgünlük ve kaliteyi bir arada alan değerler ile, güvenilir bir marka olarak hizmetini sürdürmektedir. Her zaman için günün en uygun trendlerini yansıtarak, beklentilere ve ilgi çekici zevklerin tasarımları da sunmaktadır. Bu sayede Türkiye’deki özgün ve kaliteli yapısı ile, hizmetini kanıtlamaktadır.

Network Giyim İletişim Bilgileri
Adres; Yenibosna Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi No: 22. 34197 Bahçelievler İstanbul

TELEFON
T: +90(212) 386 2000
F: +90(212) 386 2010
 
E-POSTA
onlinedestek@aymarka.com.tr

Network Giyim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Network Giyim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Network Giyim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ