Netpak İş Başvurusu

2004 tarihinde Netpak elektronik kurulmuş ve piyasa kısa zamanda doğru yatırımların neticesinde bir başarı elde etmiştir. Ayrıca yoğun bir düzeyde Ar-Ge çalışmalarının neticesinde e kısa zamanda her yıl büyüyerek sektörün lider konumuna gelmiştir.

Sektörün lideri olma konusu, doğru temini ve müşteri ilişkilerini geliştirme üzerinedir. Bu nedenle 2004 tarihinden günümüze kadar başarılı adımlar sayesinde, Netpak lider bir pozisyona ulaşmıştır. Ayrıca, müşterilerin beklentilerine, isteklerine uygun bir dil ile de beklentilerini karşılayarak, kalıcı temeller üzerindeki güvenini kanıtlamıştır.

Netpak hijyen ve temizlik ürünlerinin bir simgesidir. Bu uğurda gerekli üretimi, ulusal ve uluslararası alanda bir pazar alanında yürütmektedir. Ayrıca Carpex markası üzerinden de müşterilerin memnun kalacakları pek çok çeşit ürünü de sunarak, beklentilerine uygun bir çalışma sergilemektedirler. Netpak ayrıca, Avrupa’nın ISSA the Worldwide Cleaning Industry Association kuruluşuna üyedir.
Netpak, yurt içi ve yurtdışındaki pazarında oldukça büyük bir yapıya sahiptir. Dünya üzerinde 20’den fazla ülkeye üretmiş olduğu ürünleri ihraç etmektedir. Ayrıca, Ortadoğu ülkeleri, İtalya, Almanya, Fransa, Yunanistan ve İsviçre gibi ülkelere de üretimin yarısından fazlasını ihraç etmektedir. Uluslararası bir marka haline gelmesi ve bu denli yüksek tercih sebepleriyle, lider konuma ulaşmıştır. Netpak yurt içinde de Türkiye’nin her bir köşesine de üretimlerini ulaştırmaktadır. Kaliteyi EMC ve CE belgelerine sahip olarak ISO 9001-2008 kalite standartlarına uygun bir biçimde yürütmesi de, başarısını göstermektedir.

Netpak İletişim Bilgileri
Adres; A. 1563 Sokak No:8/35110 Çınarlı – İzmirNetpak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Netpak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Netpak insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ