Netlog İş Başvurusu

2003 senesinde, Nedlloyd Road Cargo İstanbul satın alınarak Şahap ve Gökalp Çak tarafından Netlog Lojistik Şirketi adı altında yeniden faaliyete geçirilmiştir. 2740 araçlık hizmeti ve 6,750 personel kadrosuyla Türkiye’de önemli bir lojistik firması haline gelmiştir. 2012 senesine oranla %29 büyüme kaydeden Netlog, 17 şirkete sahip olarak hizmet vermektedir. Taşıma kapasitesi olarak da 2013 yılında, 4 milyon ton ve 740 milyon koli kayıtlara alınan bir yük kapasitedir.

Uluslararası taşımacılık, depolama, tedarik zinciri yönetimi alanlarında hizmet veren Netlog, kuru gıda, teknoloji, Soğuk Zincir, Tekstil, Kimya, İlaç ve Otomotiv ana sektöründe bir lojistik hizmeti sağlamaktadır. Etkili olduğu yapı ve zincirler ile, müşterilerine kaliteli bir hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Misyon değerleri ve ilkeleri olarak Netlog, hizmetini yenilikçi lojistik hizmetler sunarak, ürün dolaşımını yöneterek ticaretini yapan ve müşterilerine katma değer yapısı ile lider Türk şirketi olma yolunda önemli bir amaca sahiptir. Her zaman için ticareti arttırmak ve müşteri kalitesine önem vererek profesyonel bir çalışma gerçekleştirebilmek için çalışmaktadır. İnsanlık için geliştirmiş olduğu hedeflerinde ise Netlog, istihdamı daha iyi bir şekilde sağlayabilme ve yaşam koşullarını iyileştirebilme amacında gerekli çalışmaları da sürdürmektedir.

Her bir çalışanına önem vererek, gelişmelerine yardımcı olmaktadır. Ayrıca, gerekli eğitimleri de sağlayarak, iş potansiyelindeki verimi en üst düzeylere çıkarmaktadır. Netlog, çevre ve doğanın gelecek nesillere aktarılması içinde gerekli yatırım ve faaliyetleri yürütmektedir.

Netlog İletişim Bilgileri
Adres; Sanayi Mh. Tunç Cd. No: 1 34920 Esenyurt / İstanbul

T: +90 (212) 622 50 00
F: +90 (212) 622 50 45-46

Netlog Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Netlog firmasında kariyer yapabilirsiniz. Netlog insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ